ANTIK_2024 ANTIK_2024 ANTIK_2024

Zazvoňte v novom roku s doživotným balíkom Microsoft Office 2021 a Windows 11 od 10 € v zimnom výpredaji Godeal24!

0

V novom roku môžete mať ašpirácie na dosiahnutie osobných alebo profesionálnych cieľov. Možno ich však nebudete môcť splniť bez spoľahlivého balíka aplikácií na zvýšenie produktivity. 

Popredným poskytovateľom programov na zvýšenie produktivity je spoločnosť Microsoft, ale cena je pre mnohých ľudí vždy veľmi vysoká. Zimný výpredaj Godeal24 vám ponúka dobrú šancu získať Microsoft Office a OS Windows za zvýhodnenú cenu. Na obmedzený čas môžete získať Microsoft Office Professional 2021 len za 26,75 € , čo je oveľa menej ako bežná cena 299 €. Zaplaťte len raz a získate osem najlepších aplikácií od spoločnosti Microsoft, ktoré vám pomôžu zvládnuť každodenný život a podporiť vaše pracovné úsilie. Nepremeškajte šancu výrazne ušetriť na mimoriadne obľúbenom balíku aplikácií, ktoré vám môžu pomôcť so všetkými vašimi projektmi, veľkými aj malými. Zákaznícky servis je pohotový, ak máte nejaké problémy!

Najlepšia hodnota! 62% zľava na Microsoft Office! (Kód kupónu "GG62")

Ak vy alebo niekto z vašich blízkych používate repasovaný počítač alebo počítač, ktorý už nejaký čas nebol aktualizovaný, možno budete chcieť využiť túto špeciálnu ponuku na jeden z najlepších operačných systémov na trhu. Počas tohto časovo obmedzeného predaja môžete Windows 11 Professional v predaji len za 13,55 € (reg. 199 €). Teraz dokonca aj používatelia, ktorí váhali s prechodom z Windowsu 10, ustúpili, aby získali nového asistenta poháňaného AI, Windows Copilot a ďalšie vylepšenia.

Obrovská zľava na OS Windows: (kód kupónu "GG50")

Získajte svoj cenovo výhodný balík ešte dnes so 62 % ZĽAVOU (kód kupónu " GG62 ")

Veľkoobchodné ponuky, bezkonkurenčné ceny!

Až 50 % zľava na viac Windows a Office! (kód kupónu " GG50 ")

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

V Godeal24 môžete ušetriť veľa času a peňazí so zľavnenými licenciami Microsoftu, významným softvérom pre bezpečnosť IT a ďalšími počítačovými nástrojmi. Získajte OS Windows a MS Office za bezkonkurenčnú cenu. Zažite bezproblémové nakupovanie s digitálnym doručením Godeal24, ktoré vám softvér pošle priamo na váš e-mail v priebehu niekoľkých sekúnd od nákupu. Navyše s hodnotením TrustPilot 98 % Excellent a 24/7 odbornou technickou podporou si môžete byť istí kvalitou produktu, ktorý kupujete .

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať!

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať