CANON_122023 CANON_122023 CANON_122023

Zmena názvu z S & T CEE Holding s.r.o. na Axians Slovakia s.r.o.

Tlačové správy
0

Vážený obchodný partner,
dovoľte nám, aby sme Vám oznámili, že dňa 18. septembra 2023 spoločnosť S & T CEE Holding s.r.o. zmenila svoj obchodný názov na Axians Slovakia s.r.o.

Tento rebranding je súčasťou medzinárodného rebrandingu spoločností S&T na Axians, značku ICT spoločnosti VINCI Energies, v Poľsku, Chorvátsku, Českej republike, Švajčiarsku, Srbsku, na Slovensku, v Severnom Macedónsku, Albánsku a Čiernej Hore.

Teraz pôsobíme pod veľmi úspešnou značkou Axians, ktorá je prítomná v 35 krajinách a v rámci medzinárodnej siete má 14 000 zamestnancov. Axians je prísľubom "The best of ICT with a human touch" - poslania, ktoré sa veľmi dobre zhoduje s naším vlastným nastavením.
Prostredníctvom Vašich kontaktných osôb môžete získať špičkové spoločné know-how spoločnosti Axians v oblasti ICT. To rozširuje Vaše možnosti prístupu k prvotriednym riešeniam, službám a riadeným službám v oblastiach, ako sú cloudové infraštruktúry a infraštruktúry dátových centier, kybernetická bezpečnosť, podnikové siete, digitálne pracovné pracoviská, podnikové aplikácie a dátová analytika (vrátane ERP) a telekomunikačné infraštruktúry.

Axians je držiteľom najvyšších certifikátov pre globálnych dodávateľov ICT technológií, ako sú Cisco, Checkpoint, Dell, Fortinet, Juniper, IBM, Microsoft, Nokia, SAP. Spoločnosť Axians sa viackrát umiestnila v kvadrantových štúdiách ISG Provider Lens pre privátny a hybridný cloud computing, softvérovo definované siete, kybernetickú bezpečnosť, digitálne pracoviská a ďalšie oblasti. Spolu s S&T know-how má Axians overené technologické znalosti pre viac ako 60 významných technologických spoločností (napríklad Dell, Fujitsu, Hitachi, HP, Infor, McAfee, Palo Alto, VMware). Prostredníctvom integrácie S&T IT služieb Vám Axians ponúka toto rozsiahle know-how na jednom mieste.

Zmena názvu z právnickej osoby S & T CEE Holding s.r.o. na právnickú osobu Axians Slovakia s.r.o. nemá vplyv na právnu formu spoločnosti. Preto si Vás dovoľujeme požiadať o aktualizáciu nového názvu spoločnosti "Axians Slovakia s.r.o." vo Vašej databáze adries so spätnou účinnosťou od 18. septembra 2023.
Naša aktuálna adresa a kontaktné údaje sú nasledovné:
- Plátennícka 19013/2, 821 09 Bratislava
- Kontaktné údaje: +421 (2) 58 273 111
- Všetkých zamestnancov môžete kontaktovať ako zvyčajne na rovnakých telefónnych číslach a na novej e-mailovej adrese meno.priezvisko@axians.sk.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa zmeny názvu, prípadne obchodnej alebo technickej podpory, neváhajte sa obrátiť na svojho obchodného manažéra.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s Vami.

Axians Slovakia s.r.o.

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať