SAMSUNG_1023 Advertisement SAMSUNG_1023 Advertisement SAMSUNG_1023 Advertisement

Značka S&T sa stáva Axians v 10 krajinách

Tlačové správy
0

• Nadnárodná zmena značky v strednej a východnej Európe
• Kontinuálne zameranie na lokálnych zákazníkov vo všetkých krajinách
• Lokálne portfólio je obohatené o špičkové produkty a služby skupiny Axians

Spoločnosť VINCI Energies úspešne ukončila akvizíciu významnej časti IT služieb spoločnosti Kontron AG (predtým S&T AG) dňa 29. decembra 2022.

Dnes bola spoločnosť S&T v Poľsku, Chorvátsku, Českej republike, Švajčiarsku, Srbsku, na Slovensku, v Severnom Macedónsku, Albánsku a Čiernej Hore premenovaná na Axians, ICT značku spoločnosti VINCI Energies. Tieto krajiny teraz vystupujú pod jednotnou firemnou identitou Axians a rebrandovanými názvami spoločností. Rebranding spoločnosti S&T v Nemecku je naplánovaný na 15. novembra 2023.
Axians, značka VINCI Energies zameraná na informačné a komunikačné technológie, pôsobí v centre digitálnej transformácie. Od inštalácie infraštruktúry až po správu údajov, technologické tímy VINCI Energies poskytujú širokú škálu odborných znalostí pokrývajúcich celý životný cyklus údajov: zber, prenos, ukladanie, spracovanie, analýzu, zdieľanie a ochranu.
Týmto nadnárodným rebrandingom, VINCI Energies prostredníctvom svojej značky Axians posilňuje svoju pozíciu na európskych ICT trhoch a ponúka zákazníkom 360° služby a riešenia.
Burim Mirakaj, General Director VINCI Energies DACH & CEE ICT, hovorí: „Pod značkou Axians, všetky naše bývalé entity S&T pokračujú v podpore svojich dlhodobých vzťahov so zákazníkmi v duchu dôvery a spoľahlivosti a ponúkajú všetky predchádzajúce produkty a služby. Okrem toho budú teraz zákazníci ťažiť z odborných znalostí spoločnosti Axians ICT v oblastiach, ako sú infraštruktúry cloudu a dátových centier, kybernetická bezpečnosť, podnikové siete, digitálne pracoviská, podnikové aplikácie a dátová analytika (vrátane ERP) a telekomunikačné infraštruktúry.“
„Rok 2023 je pre nás rokom výnimočných míľnikov. Je to presne 30 rokov našej pôsobnosti na slovenskom ICT trhu, počas ktorých sprevádzame a podporujeme veľké, významné spoločnosti v oblasti riadenia ich IT a podnikových procesov. Zároveň sme sa stali súčasťou globálnej rodiny Axians. Obidva míľniky garantujú našim zákazníkom trvalé profesionálne služby, zodpovedný partnerský prístup a ešte širšie portfólio inovatívnych riešení, “ hovorí Helena Beňadiková, Managing Director Axians Slovakia s.r.o.

Viac informácií nájdete na miestnych webových stránkach:

www.axians.sk / www.axians.pl / www.axians.hr / www.axians.cz / www.axians.ch / www.axians.rs / www.axians.mk / www.axians.al / www.axians.me / www.axians.de

Axians

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať