SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Zoznámte sa s novou rodinou moto G – ultra výkonná a neuveriteľne rýchla

Tlačové správy
0

Od samého začiatku sa spoločnosť Motorola snaží posúvať odvetvie smartfónov vpred a pokračovať v transformácii spôsobu, akým ľudia na celom svete objavujú, zdieľajú a spájajú sa. Rodina moto g sa vždy zameriavala na zmysluplné inovácie a sprístupňovanie nových technológií, a funkcií väčšiemu počtu ľudí na celom svete. Dnes v tomto záväzku pokračuje predstavením nových zariadení moto g - moto g73 5G, moto g53 5G, moto g23 a moto g13. Všetky sú starostlivo navrhnuté a skonštruované tak, aby používateľom priniesli moderný dizajn, zachytávali úžasné fotografie, a poskytovali pohlcujúci viacrozmerný zvukový zážitok.

Zoznámte sa s najnovšími členmi moto g rodiny:

moto g73 5G

Pozdravte moto g73 5G1 – špičkové zariadenie na snímanie dokonalých fotografií. Ani to najnáročnejšie osvetlenie nie je prekážkou pre tento pokročilý systém fotoaparátov s 50 Mpx snímačom. Keď sa osvetlenie stane výzvou, vďaka Ultra Pixel technológii fotoaparát zareaguje spojením všetkých štyroch pixelov do jedného veľkého 2,0um Ultra Pixelu.

Moto g73 5G je tiež vybavený pokročilým 8 Mpx snímačom s tromi úžasnými perspektívami. Ultraširokouhlý objektív zachytáva to, čo vidia ľudské oči, a do záberu sa zmestí 4x viac ako pri štandardnom objektíve.2  Objektív Macro Vision priblíži používateľov 4x bližšie k akcii a zachytí aj tie najmenšie detaily. Hĺbkový fotoaparát zasa uľahčuje premenu každodenných fotografií na profesionálne vyzerajúce portréty.

Hry ožijú na ultraširokouhlom 6,5-palcovom FHD+ displeji s obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Dokonca sa budete môcť ponoriť do akcie s až 86% pomerom obrazovky k telu s úzkymi okrajmi. Navyše, vo všetkých našich štyroch nových zariadeniach moto g si môžete vychutnať multidimenzionálne  ozvučenie, ktoré budete počuť všade okolo seba vďaka technológii Dolby Atmos®, či už prostredníctom slúchadiel alebo dvoch výkonných stereo reproduktorov.

Spoločnosť Motorola sa postarala o to, aby moto g73 držal krok s našim rýchlym životom. To všetko vďaka čipsetu MediaTek Dimensity 930, ktorý maximálne využíva rýchlosť 5G. A vďaka kompatibilite s 5G prebieha sťahovanie bleskovou rýchlosťou bez akýchkoľvek obáv o výdrž batérie. Prepínanie medzi aplikáciami je takisto jednoduché. Navyše s 8 GB pamäťou zostanú vaše aplikácie a informácie pripravené na pozadí, takže bude všetko bežať plynulo.

Obavy o výdrž batérie zahoďte za hlavu. Batéria s obrovskou kapacitou 5 000 mAh vám umožní dlhšie počúvať hudbu, uskutočňovať hodiny videohovorov s priateľmi alebo neprerušovane sledovať vaše obľúbené seriály až do dramatického záveru.3 Potom smartfón rýchlo nabijete bleskovou rýchlosťou s technológiou TurboPower™ 30 W.4

moto g53 5G

Zachyťte dokonalosť v každom zábere s moto g53 5G1. S 50 Mpx snímačom budete môcť zachytiť fotografie, ktoré budú vždy vyzerať skvelo. Moto g53 5G prichádza aj s technológiou Quad Pixel a dedikovaným fotoaparátom Macro Vision pre extrémne detailné zábery.

Toto zariadenie nielenže robí neuveriteľné fotografie, ale je vybavené aj bleskovo vysokou rýchlosťou a konektivitou. Vďaka mobilnej platforme Snapdragon® 480+ 5G a 4/6/8 GB pamätou RAM si budete môcť vychutnať rýchlosť, ktorú potrebujete na to, aby ste čo najlepšie využili siete 5G. Vaše obľúbené relácie sa stiahnu za niekoľko sekúnd5, videá sa budú streamovať bezproblémovo a udržiavať krok so sociálnymi sieťami nebolo nikdy také jednoduché. Navyše s až 8 GB pamäťou zostanú vaše aplikácie a informácie pripravené na pozadí, takže všetko bude bežať plynulo. Nehovoriac o tom, že získate vysoký výkon za cenu, ktorú si zamilujete.

Využite výhody 6,5-pacového displeja so 120 Hz obnovovacou frekvenciou, ktorý vám poskytne úžasný pohľad od okraja po okraj. Aj preto je tento displej ideálny pre vaše potreby v oblasti zábavy. Užite si svoje zariadenie naplno a vďaka batérii s obrovskou kapacitou 5 000 mAh3 získajte energiu, ktorú potrebujete na celý deň.

Aplikácie Moto Secure a Family Space

Moto g73 5G aj moto g53 5G sú dodávané so zabezpečením Thinkshield pre mobilné zariadenia, predstavujúcim ďalšiu vrstvu zabezpečenia, ktorá zvyšuje ochranu na každej úrovni od výroby až po smartfón. Aby sme našim spotrebiteľom pomohli naplno využiť všetky funkcie zabezpečenia, ktoré ponúkame, pridali sme do týchto zariadení aj novú aplikáciu Moto Secure. Moto Secure je cieľovým miestom pre všetky dôležité funkcie zabezpečenia a ochrany súkromia v telefóne. Spravujte zabezpečenie siete, ovládajte povolenia aplikácií a dokonca vytvorte tajný priečinok pre najcitlivejšie údaje. Či už ide o zaistenie bezpečnosti sťahovania alebo o pridanie ďalšej vrstvy ochrany, Moto Secure je všetkým, čo potrebujete na to, aby ste zabránili hrozbám.

S týmito zariadeniami tiež prinášame aplikáciu Family Space, ktorá je vyhradeným „bezpečným priestorom“ v smartfóne, kde sa môžu deti učiť a hrať sa. S Family Space môžete nastaviť limity času stráveného pred obrazovkou, ovládať, ktoré aplikácie sú prístupné, a dokonca vytvoriť viacero profilov, čím v konečnom dôsledku propagujete zdravé digitálne zážitky, pomáhate udržať neželaný alebo nevhodný obsah mimo dosahu detí a dávate každému príležitosť objavovať veci vlastnou cestou.

moto g23

S moto g23 vám už neuniknú zábery, ktoré sa vám podarí urobiť len raz za život. Vďaka hlavnému fotoaparátu s 50 Mpx snímačom a technológiou Quad Pixel budú vaše fotografie nádherne detailné aj pri slabom osvetlení. Toto zariadenie je vybavené aj dedikovaným fotoaparátom Macro Vision a 125° ultraširokouhlým objektívom.

Všetky svoje fotografie si môžete prezerať na úžasnom 6,5-palcovom HD+ displeji s úzkymi rámčekmi, takže na svojich obľúbených fotografiách môžete vidieť ostré detaily. Nehovoriac o tom, že toto zariadenie je vybavené rýchlou obnovovacou frekvenciou 90 Hz, takže prepínanie medzi aplikáciami, hranie hier a skrolovanie webstránok je plynulé.

Moto g23 prichádza s technológiou nabíjania TurboPower™ 30 W, takže získate hodiny energie už za pár minút.4 Počúvajte hudbu dlhšie, videochatujte až do noci, pozerajte seriály alebo robte viac toho, čo máte radi. Batéria s obrovskou kapacitou vám to dovolí.3 Smartfón navyše disponuje rýchlym a pohotovým výkonom, ktorý zabezpečuje procesor MediaTek® Helio G85.

Pri výrobe smartfónu moto g23 bol starostlivo zvážený a premyslený každý detail jeho prevedenia. Toto zariadenie s moderným dizajnom prináša ultra tenké telo a úzke rámiky. Aktualizovaný kryt fotoaparátu je oslavou vývoja fotoaparátu spoločnosti Motorola a jej záväzku ku skvelým zážitkom z fotoaparátu. Snímač odtlačkov prstov bol navyše umiestnený na boku telefónu, vďaka čomu je ľahko dostupný a pomáha udržiavať elegantný vzhľad.

moto g13

Moto g13 prichádza aj s úžasným systémom fotoaparátov, s ktorými môžete premeniť každý okamih na trvalú spomienku. S 50 Mpx snímačom v kombinácii s technológiou Quad Pixel získate nádherné živé fotografie pri akomkoľvek svetle. Pokročilý systém fotoaparátov v moto g13 dopĺňa fotoaparát Macro Vision, samostatný snímač hĺbky a 8 Mpx predný fotoaparát.

Využite výhody úzkych rámčekov a oživte svoj obľúbený obsah na úžasnom 6,5-palcovom HD+ displeji s obnovovacou frekvenciou 90Hz. Sledujte obsah celé hodiny a zahoďte za hlavu obavy o výdrž smartfónu. Počúvajte hudbu dlhšie, videochatujte až do noci alebo robte viac toho, čo chcete. moto g13 s batériou s dlhou výdržou vám to dovolí.3 Nehovoriac o tom, že toto zariadenie prichádza s rýchlym a pohotovým výkonom procesora MediaTek® Helio G85 a možnosťou spoľahlivého pripojenia cez siete Wi-Fi alebo 4G.

softvér & bezpečnosť

Všetky štyri zariadenia používajú čistú verziu systému Android 13 bez neohrabaných softvérových vzhľadov alebo duplicitných aplikácií. So systémom Android 13 existuje viac spôsobov ako si prispôsobiť váš Android podľa seba. S funkciou Material You si teraz môžete prispôsobiť svoje aplikácie podľa farby, témy a jazyka. Dokonca aj prehrávač médií bude zodpovedať osobnému hudobnému vkusu každého. A s funkciou My UX je možné zariadenie ovládať jednoduchými gestami, prispôsobiť si nastavenia zábavy a vytvoriť vzhľad, ktorý bude jeden z milióna.

moto e13

Okrem nového radu moto g predstavuje spoločnosť Motorola aj model moto e13. Smartfón moto e13 sa ľahko prenáša a je navrhnutý tak, aby vyzdvihoval všetko potrebné. Najnovší prírastok do rodiny moto e ponúka tenké, elegantné a ľahké prevedenie, vďaka čomu je ideálnym spoločníkom pre váš rušný životný štýl. Jeho ideálna hmotnosť umožňuje ľahké prezeranie a prepravu, zatiaľ čo vďaka svojim jedinečným farbám je nápadným módnym doplnkom. Ponorte sa do prehliadania obsahu vďaka 6,5-palcovému HD+ displeju, ktorý ponúka ostrosť a čistotu, a priestorovému zvuku Dolby Atmos®, ktorý odhalí väčšiu hĺbku a detaily vo vašej obľúbenej zábave.

Využite svoj deň naplno vďaka 5000 mAh batérii s dlhou výdržou. Moto e13 podporuje aj dvojpásmové frekvencie Wi-Fi 5 GHz a 2,4 GHz6, čo používateľom poskytuje viac možností na plynulé pripojenie. Navyše s technológiou Bluetooth® 5.07 získate vyššiu rýchlosť prenosu dát, dlhší bezdrôtový dosah a lepšiu energetickú účinnosť pri počúvaní z väčšej vzdialenosti. Môžete tiež očakávať zvýšenie výkonu vďaka osemjadrovému procesoru, ktorý vylepšuje videohovory a dokonca aj možnosti fotografovania s umelou inteligenciou pre zefektívnenie zážitku. Využite tieto a ďalšie fotografické funkcie vďaka systému fotoaparátov s 13 Mpx snímačom s umelou inteligenciou a selfie kamere s 5 Mpx snímačom, ktoré vám pomôžu robiť úžasné fotografie jednoduchším spôsobom.

dostupnosť a ceny

Nové smartfóny moto g73 5G, moto g53 5G, moto g23 a moto g13 prídu na európsky trh v najbližších dňoch/týždňoch. Tieto zariadenia budú takisto dostupné na vybraných trhoch v Latinskej Amerike a Ázii.  

moto g13 bude na Slovensku dostupný v marci v dvoch farbách: blue lavender a matte charcoal a prichádza s počiatočnou odporúčanou cenou 179,99 eur.

moto g23 bude na Slovensku dostupný v marci v troch farbách: pearl white, steel blue a matte charcoal a prichádza s počiatočnou odporúčanou cenou 229,99 eur (verzia 8GB/128GB).

moto g53 5G bude na Slovensku dostupný vo februári  vo farbe ink blue a prichádza s počiatočnou odporúčanou cenou 249,99 eur.

moto g73 5G bude na Slovensku dostupný v marci vo farbe midnight blue a prichádza s počiatočnou odporúčanou cenou 299,99 eur.

moto e13 bude na Slovensku dostupný v marci v dvoch farbách: Cosmic Black, Aurora Green a prichádza s počiatočnou odporúčanou cenou 119,99 eur.

O spoločnosti Lenovo & Motorola

Spoločnosť Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je globálna technologická spoločnosť umiestnená v rebríčku Fortune Global 500 s príjmom 70 miliárd USD, ktorá poskytuje služby zákazníkom na 180 trhoch po celom svete. Zameriavame sa na odvážnu víziu poskytovať inteligentnejšie technológie pre všetkých a vyvíjame technológie, ktoré menia svet a ktoré každý deň poháňajú (prostredníctvom smartfónov a infraštruktúry) a posilňujú (prostredníctvom riešení, služieb a softvéru) milióny zákazníkov a spoločne vytvárajú inkluzívnejšiu, dôveryhodnejšiu a udržateľnejšiu digitálnu spoločnosť pre všetkých a všade. Spoločnosť Motorola Mobility LLC bola v roku 2014 odkúpená spoločnosťou Lenovo Group Holdings. Motorola Mobility je dcérska spoločnosť v úplnom vlastníctve spoločnosti Lenovo a je zodpovedná za navrhovanie a výrobu všetkých mobilných telefónov a riešení značky Moto a Motorola. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte stránku https://www.lenovo.com a prečítajte si najnovšie správy prostredníctvom nášho StoryHub a Motorola Global Blog.

Vyhlásenie o právnom odmietnutí zodpovednosti

Niektoré funkcie, funkcie a špecifikácie produktov môžu závisieť od siete a môžu podliehať dodatočným zmluvným podmienkam a poplatkom. Všetky sa môžu zmeniť bez upozornenia. MOTOROLA, štylizované logo M, MOTO a skupina značiek MOTO sú ochranné známky spoločnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. THINKSHIELD je ochranná známka spoločnosti Lenovo. DOLBY a DOLBY ATMOS sú registrované ochranné známky spoločnosti Dolby Laboratories. MediaTek je ochranná známka spoločnosti MediaTek Incorporated. Snapdragon je ochranná známka alebo registrovaná ochranná známka spoločnosti Qualcomm Incorporated. Snapdragon je produktom spoločnosti Qualcomm Technologies, Inc. a/alebo jej dcérskych spoločností. Android je ochranná známka spoločnosti Google, LLC. Všetky ostatné ochranné známky sú majetkom ich príslušných vlastníkov. ©2023 Motorola Mobility LLC. Všetky práva vyhradené.

 

  1. Vyžaduje sa plán služieb 5G a pokrytie siete 5G; k dispozícii len vo vybraných oblastiach. Podrobnosti získate od poskytovateľa služieb.
  2. V porovnaní s nameranou plochou štandardnej 78° (FOV) kamery v rovnakom pomere strán.
  3. Všetky tvrdenia o výdrži batérie sú približné a založené na priemernom teste používateľa v rámci profilu zmiešaného použitia (ktorý zahŕňa používanie aj pohotovostný režim) pri optimálnych podmienkach siete. Skutočný výkon batérie sa bude líšiť a závisí od mnohých faktorov vrátane sily signálu, nastavení siete a zariadenia, teploty, stavu batérie a spôsobov používania.
  4. Batéria musí byť značne vybitá; rýchlosť nabíjania sa v priebehu nabíjania spomalí. Všetky tvrdenia o výdrži batérie sú približné a vychádzajú zo strednej hodnoty testovanej používateľom v rámci profilu zmiešaného použitia (ktorý zahŕňa používanie aj pohotovostný režim) pri optimálnych podmienkach siete. Skutočný výkon batérie sa bude líšiť a závisí od mnohých faktorov vrátane sily signálu, nastavení siete a zariadenia, teploty, stavu batérie a spôsobov používania.
  5. Na základe sieťového pripojenia 5G [sub-6GHz] počas priemernej sieťovej prevádzky. K dispozícii s plánom služieb 5G a pokrytím siete 5G; dostupné len vo vybraných oblastiach; zariadenie nie je kompatibilné so všetkými sieťami 5G. Podrobnosti nájdete u operátora.
  6. Zariadenie podporuje pásma 2,4 GHz aj 5 GHz; 5GHz pripojenie vyžaduje samostatne zakúpený Wi-Fi router kompatibilný alebo podporujúci frekvenciu 5GHz pásma.
  7. Na základe porovnania medzi Bluetooth® 5.0 a predchádzajúcou verziou, Bluetooth® 4.2.

 

 

 

Zobrazit Galériu

Lenovo & Motorola

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať