SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Zuvi Halo: Revolučný fén, ktorý neničí vlasy

0

Zuvi, nová značka starostlivosti o vlasy, uviedla na trh revolučný sušič vlasov s názvom Halo. Zariadenie využíva infračervenú technológiu na rýchle a účinné sušenie vlasov, pričom minimalizuje ich poškodenie. Sušič Halo využíva technológiu ďalekého infračerveného žiarenia (FIR), ktorá preniká do vlasovej kutikuly a vysušuje vlasy zvnútra. To pomáha minimalizovať poškodenie spôsobené nadmerným pôsobením tepla a znižuje riziko krepovatenia a statickej elektriny. 

Sušič Halo je vybavený aj radom ďalších inovatívnych funkcií, ako je dotykový ovládací panel a svetelný kruh LED, ktorý indikuje nastavenie teploty a rýchlosti. Má tiež odnímateľný filter na jednoduché čistenie a údržbu. Podľa spoločnosti Zuvi dokáže sušič Halo vysušiť vlasy až o 50 % rýchlejšie ako tradičné sušiče vlasov, čo môže ušetriť čas a znížiť tepelnú záťaž. Tvrdí tiež, že je výrazne tichší ako iné sušiče vlasov na trhu, vďaka čomu je pre používateľov pohodlnejší a menej rušivý.

Predplatné NEXTECH 2021

Model Halo si už získal priaznivcov medzi kozmetickými influencermi a profesionálmi, ktorí ocenili jeho účinnosť a jednoduché používanie. Mnohí poznamenali, že je obzvlášť účinný pre husté alebo kučeravé vlasy, ktoré môže byť ťažké vysušiť bez poškodenia. Hoci je cena sušiča Halo vyššia ako cena mnohých iných sušičov vlasov na trhu, jeho inovatívna technológia a funkcie z neho robia hodnotnú investíciu pre tých, ktorí to so starostlivosťou o vlasy myslia vážne.  

Zdroj: harpersbazaar.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať