PANASONIC PANASONIC PANASONIC

eSIMka, s ktorou cestujete po celom svete bez drahých poplatkov za roaming

Technológie
0

eSIM od spoločnosti Holafly možno použiť pri ceste do viac ako 160 krajín. Nastavenie je jednoduché a poskytuje 4G pripojenie po celom svete. Naskenovaním QR kódu sa pripojíte k internetu za menej ako dve minúty. Služba využíva technológiu, ktorá je už zabudovaná v iPhone, aby sa eliminovala potreba manipulácie s malými plastovými SIM kartami.

eSIM je digitálna verzia SIM, ktorá je súčasťou rôznych zariadení, ako sú smartfóny, nositeľné zariadenia, domáce spotrebiče, autá a ďalšie. Najnovšie modely iPhonu už umožňujú až 20 profilov eSIM s rôznymi telefónnymi číslami a dátovými plánmi. Prepínanie medzi nimi počas cestovania je jednoduché. Môžete tak cestovať v rôznych krajinách bez prerušenia pripojenia alebo vysokých nákladov v dôsledku roamingových poplatkov. 

Predplatné NEXTECH 2021

eSIM od Holafly poskytuje pokrytie v 164 krajinách na všetkých svetových kontinentoch – od eSIM USA cez eSIM Europe až po eSIM Asia. Ak si napríklad zaobstaráte eSIM Europe (https://esim.holafly.com/esim-europe/ ), získate neobmedzené dáta v mnohých krajinách regiónu vrátane Nemecka, Grécka, Maďarska, Írska, Islandu, Talianska, Francúzska a Turecka, pričom zaplatíte iba raz.

Zdroj: cultofmac.com.

Redakcia

Všetky autorove články

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať