CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

AT&T prináša na Slovensko prvý Hackathon zameraný na internet vecí, zdravotníctvo a kvalitu života

Tlačové správy
0

Zaregistrujte sa a zapojte sa do súťaže o hodnotné ceny!

Máte radi kóderské výzvy?  Máte nápad, vďaka ktorému by bol život vo vašom okolí o niečo lepší?

Ak áno,  pošlite online prihlášku ešte dnes prostredníctvom nasledujúcej linky: http://hackyourfuture.eu.

Máte tak príležitosť zapojiť sa do  programátorského maratónu V4 Hackathon, ktorý sa bude konať v piatok 26. októbra a v sobotu 27. októbra na Technickej univerzite v Košiciach!

Bude to vyčerpávajúca, ale bohatá a plodná 24-hodinová nádielka programovania a riešenia reálnych problémov. Poznáte odpovede na výzvy moderného života?

Máte nápad na apku na báze internetu vecí, ktorá by dokázala vyriešiť reálne problémy v oblasti zdravotníctva, bývania, trvalej udržateľnosti alebo inteligentných miest? Dokážete sa popasovať s výzvou tohto typu?

Pre víťazov je pripravených 6 000 dolárov za prvé miesto, 3 000 za druhé a 1 500 za tretie. Víťazné tímy budú navyše zaradené do 6-mesačného mentorského programu startupového centra Technickej univerzity, vďaka čomu budú môcť svoje aplikácie pretvoriť do podoby komerčných produktov.  Päť najinšpiratívnejších účastníkov získa možnosť absolvovať aj prestížne školenia v online programe Nanodegree.

Ak ste človek plný nápadov, systémový administrátor, dizajnér, vývojár, podnikateľ, sieťový technik, expert, študent alebo len niekto, kto sa zaujíma o nové technológie, možno práve vaša apka zmení spôsob, ako žijeme a pracujeme. 

Víťazov vyhlási porota zložená z odborníkov z AT&T, Technickej univerzity v Košiciach a PC Revue už v sobotu 27. októbra.

Neváhajte, kliknite sem a zaregistrujte sa hneď teraz ako jednotlivec alebo ako tím!

 

Hackathon AT&T

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať