PEUGEOT_062022 PEUGEOT_062022 PEUGEOT_062022

Akčná kamera Niceboy VEGA X Star Vaše zážitky v 4K kvalite

Tlačové správy
0

Značka Niceboy uvádza na trh akčnú kameru VEGA X Star, ktorá za jednu z najnižších cien na trhu ponúka natáčanie v reálnom 4K aj FullHD so 60 snímkami za sekundu, integrovanú stabilizáciu X-STEADY, dva displeje – dotykový zadný a predný farebný selfie displej – a mnoho pokročilých kreatívnych funkcií.

Široká ponuka rozlíšení v čele s reálnym 4K s 30 FPS

Akčná kamera Niceboy VEGA X Star svojim používateľom poskytne reálne, natívne rozlíšenie 4K pri 30 snímkach za sekundu a patrí s touto hodnotou k najdostupnejším kamerám na trhu. Má niekoľko úrovní rozlíšenia: od HD so 120 snímkami za sekundu, cez FullHD (až 60 FPS) a 2,7K (30 FPS) až práve po reálne 4K s 30 snímkami za sekundu. Okrem videí Niceboy VEGA X Star zhotovuje fotografie v kvalite až 20 Mpx.

Pokročilé technológie pre ostrý obraz a živé farby

Plynulý záznam bez viditeľných otrasov zaistí stabilizačná technológia X-STEADY, ktorá dokáže okamžite vyhodnocovať práve natáčané zábery a tomu simultánne prispôsobuje obraz. Kvalitu obrazu umocňuje celosklenený objektív zložený zo siedmich šošoviek, navyše s antireflexnou vrstvou. A vďaka nízkej svetelnosti f/2,8 zvládne kamera Niceboy VEGA X Star natáčať kvalitné videá aj pri zlých svetelných podmienkach. Pokročilé algoritmy technológie Spectrum HQ na realistické podanie farieb dodajú natáčaným záberom na živosti a prirodzenosti.

Všetko na jednoduché vytváranie originálnych záberov

Na rýchle a pohodlné ovládanie je kamera Niceboy VEGA X Star vybavená dotykovým zadným displejom. Osadená je však aj predným displejom (1,4 palca), ktorý zobrazuje práve natáčanú scénu, a príde vhod najmä pri zhotovovaní selfie záberov. Medzi silné stránky akčnej kamery patrí aj vytváranie kreatívnych videí a fotografií. Priamo v kamere Niceboy VEGA X Star tak nájdete funkcie na spomalené či zrýchlené zábery, časozberné video, časovač alebo predĺženú expozíciu.

Súhrn kľúčových vlastností:

  • Natívne 4K 30 FPS, 2,7K 30 FPS, 1080p 60 FPS, 720p 120 FPS
  • Celosklenený 7G objektív s antireflexnou vrstvou
  • 2" zadný dotykový displej a 1,4" predný farebný displej
  • Stabilizácia X-STEADY
  • Wi-Fi na prepojenie s aplikáciou
  • Až 20 Mpx foto
  • Kreatívne funkcie – Slow Motion, Time Lapse, časovač, režim na nahrávanie pod vodou, nastavenie dĺžky expozície

Akčnú kameru Niceboy VEGA X Star kúpite za 115 €.

Viac informácií na www.niceboy.eu

Zobrazit Galériu

Niceboy

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať