SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement

READY, STEADY, LETO!

0

Špeciálny projekt

Niceboy má pre vás vybavenie full HD na letné podujatia. Spielbergovské zábery, deti v bezpečí na dovolenke a hudba, ktorá sa ozýva z podlahy!

Neodchádzajte z hotela, dobre?

Chvíľku pre seba na dovolenke si zaslúži 10 rodičov z 10. Svoje ratolesti môžete nechať bez dozoru, pretože o stráženie detí sa za vás postará Niceboy Watch KIDS PATROL. Vytvorte bezpečnú zónu, v ktorej sa vaše dieťa môže pohybovať po areáli hotela. Aplikácia pre každý prípad hlási aktuálnu polohu dieťaťa a vďaka SIM karte s pripojením 4G môžete hodinky používať na telefonovanie a posielanie hlasových správ dieťaťu.  P.S. Pred kritickou svokrou to nazvime „nezávislosť“.

Nechystáte sa k moru? Aspoň si pustite hudbu!

Niceboy RAZE 3 Titan je Rambo medzi reproduktormi. Nezničí ho dážď, prach ani pád do bazéna. Výkon 50 W vám vydrží až 15 hodín. Krištáľovo čistý zvuk vďaka technológii MaxxBass zlepší každú letnú párty. V prípade potreby slúži aj ako powerbank a má integrovanú anténu na počúvanie rádia.

Len vy a vaše počúvanie

Utečte od každodennej rutiny. Slúchadlá Niceboy HIVE Beans poskytujú 20 hodín krištáľovo čistého zvuku a priatelia sa so službami Google Assistant a Siri. Pri každom počúvaní sa s vami stretnú – po zapnutí sa automaticky spárujú so známym zariadením. Úľava! Jediným dotykom môžete takisto ovládať hovory, hlasitosť a preskakovanie skladieb bez toho, aby ste museli vyťahovať telefón. Užite si svoje zvuky!

Bež, skáč, pridávaj plyn

Akčná kamera Niceboy VEGA X STAR s rozlíšením 4K je jedna z najdostupnejších na trhu. A ponúka toho veľa! Štyri úrovne rozlíšenia, vodotesnosť vďaka puzdru, dva displeje, 170° snímanie, fotoaparát a ďalšie.

Čo budú mať všetky výstupy spoločné? Stopercentnú stabilita obrazu. Vďaka technológii stabilizácie X-STEADY a skutočnému natívnemu snímaniu. Ak sa teda niečo na záberoch z adrenalínovej jazdy trasie, je to váš hlas, nie zábery.

Všetky kúsky nájdete na niceboy.eu.

 

Zobrazit Galériu

Niceboy

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať