CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Alza.sk otvorila na Slovensku už desiatu pobočku

Tlačové správy
0
K desiatemu výročiu pôsobenia na Slovensku otvorila Alza.sk v bratislavskej Petržalke ďalšiu, v poradí desiatu pobočku na Slovensku.

Rozšírením svojej odbernej siete reaguje Alza.sk na rastúci záujem o online nákupy, v ktorých drží prvenstvo práve Bratislavský kraj. Petržalská pobočka má bezbariérový prístup a bezplatné WiFi pripojenie.

„Rozširovaním pobočkovej siete vychádzame v ústrety našim zákazníkom, u ktorých rastie pri odbere tovaru záujem o osobný kontakt, ako aj o odborné konzultácie," hovorí Tomáš Richter, riaditeľ predajnej siete spoločnosti Alza.cz, ktorá prevádzkuje obchod Alza.sk.

Osobný odber tovaru pritom tvorí takmer 70 % všetkých objednávok. „Zmyslom kamenných pobočiek však nie je tovar len vydávať, ale poskytnúť zákazníkom kompletný servis, vrátane poradenstva či interaktívnych expozícií," dodáva Richter.

Otváraním nových pobočiek Alza.sk zároveň urýchľuje dobu dodania tovaru, pretože niekoľko tisíc najpredávanejších položiek drží v sklade v Bratislave, pričom ich počet bude v budúcnosti ešte zvyšovať.

Najväčší záujem je dlhodobo o notebooky, pričom predaj narastá aj v segmente ultrabookov a zariadení dva v jednom, teda kombinácií tabletu a notebooku.

Vernosť a podpora zákazníkov vyniesli internetovému obchodu Alza.sk v uplynulých týždňoch cenu ShopRoku 2013 v kategórií najkvalitnejší internetový Obchodný dom, ako aj prestížne ocenenie Superbrands 2014.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať