SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Bing Chat dostal nové užitočné vylepšenia

0

Po nedávnom ohlásení niekoľkých významných zlepšení svojho chatbota s umelou inteligenciou Bing Chat Microsoft začína sprístupňovať nové funkcie pre používateľov. Dnes sú už niektoré z týchto funkcií k dispozícii na široké použitie. Microsoft pridal obrázky v rámci odpovedí v čete, čo je funkcia, ktorá zlepšuje vizuálny zážitok používateľa. Začlenenie obrázkov do odpovedí uľahčuje spracovanie odpovede pre širší okruh používateľov, napríklad pre tých, ktorí uprednostňujú vizuálnu spätnú väzbu, ako aj pre mladšie publikum.

V závislosti od témy budú odpovede obsahovať aj „znalostnú kartu“ (knowledge card) s obrázkom predmetu vyhľadávania. Napríklad pri otázke o slonoch chatbot s umelou inteligenciou zahrnul do odpovede fotografiu jedného z nich s odkazom na informačnú kartu. Tá môže obsahovať informácie o lokalite, strave, dĺžke života a ďalšie charakteristiky. Nové aktualizácie obsahujú aj viac vizuálnych prvkov, ktoré prispievajú k ucelenejšiemu zážitku z četu, napríklad pridanie porovnávacích tabuliek pri tovare a pod.

SAMSUNG 042024 Advertisement

Optimalizovaný formát odpovedí služby Bing však presahuje rámec nakupovania, pretože sa bude používať aj v odpovediach na otázky týkajúce sa rôznych tém, ako je napríklad počasie a financie. Spolu s týmito zmenami Microsoft zahrnul aj tlačidlo na kopírovanie, aké je aj v okne četu ChatGPT, aby používatelia mali možnosť jednoducho skopírovať odpoveď chatbota kliknutím na tlačidlo. Po novom možno písať alebo kopírovať podnety alebo otázky pre Bing Chat vrátane formátovania (odseky, číslované body a pod.).

Zdroj: zdnet.com

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať