ESET_122021 ESET_122021 ESET_122021 ESET_122021

Čo ponúkajú nové Apple Watch 7?

Tlačové správy
1

To, na čo čakali všetci milovníci smart hodiniek a fanúšikovia firmy Apple, sa konečne stalo realitou. Predstavené boli nové Apple Watch 7, o ktorých sa hovorí, že by malo ísť o tie najdokonalejšie inteligentné hodinky. Je tomu skutočne tak?

Na tradičnej tlačovej konferencii aj tento rok spoločnosť Apple predstavila celej verejnosti svoje nové produkty. Medzi nimi boli aj nové smart hodinky Apple Watch 7, ktoré mali už tak výkonné inteligentné hodinky od Applu posunúť opäť o krok ďalej. Podarilo sa im to?

Čo je nové?

Pri hodinkách od Applu si zrejme spoločnosť povedala, prečo drasticky meniť niečo, čo funguje. Aj tento rok sme sa tak dočkali len kozmetických zmien, ktorých účelom je opäť o čosi vylepšiť užívateľský zážitok.

Jednou z noviniek je o jeden milimeter väčší displej ako v prípade starších modelov. Tešiť sa tak môžete na 45 mm displej a je otázkou, či práve táto veľkosť nie je tým stropom, ktorý je pri smart hodinkách stráviteľný. Práve vďaka tomuto rozšíreniu však budú môcť užívatelia naplno používať klávesnicu QuickPath.

Vylepšenie dosiahol aj jas displeja, ktorý je teraz o 70 percent jasnejší, ako v prípade Apple Watch 6.

Na nové funkcie zabudnite, no poteší rýchlonabíjanie

O rýchlonabíjaní smart hodiniek od Apple snívali hádam všetci ich užívatelia. Realitou sa to však konečne stalo až pri siedmej verzii týchto hodiniek. Lepšie teraz ako nikdy. Z hľadiska nových funkcií nič prevratné veľmi neočakávajte. Nová detekcia pádu pri cyklistike či automatické sledovanie cyklu je síce fajn, no na také populárne hodinky je tých noviniek predsa len pomenej.

Komu sa nové Apple Watch 7 oplatia a kde ich kúpiť?

Nové hodinky od Applu si už na jeseň budete môcť kúpiť vo všetkých kvalitných obchodoch. Tento model je vhodný pre ľudí, ktorí zatiaľ smart hodinky nevlastnia a chceli by ich vyskúšať. Ak však disponujete len o rok starším modelom, výmena za ten nový sa vzhľadom na minimálne množstvo vylepšení zatiaľ neoplatí.

Pokiaľ teda stále zvažujete, ktoré smart hodinky si zvoliť, pozrite si ponuku v e-shope Mobilonline.sk.

Zdroj obrázka: Inna Artlife / Shutterstock.com

Mobilonline.sk

Všetky autorove články

1 komentár

Z výkupu ošuchtané za tri stovky? https://www.mobilonline.sk/kategoria/smart-hodinky-z-vykupu/znacka/apple reakcia na: Čo ponúkajú nové Apple Watch 7?

1.10.2021 14:10
Z výkupu apple hodinky za tri stovky? Chlapi, čo vám šije? https://www.mobilonline.sk/kategoria/smart-hodinky-z-vykupu/znacka/apple Jedine tak inteligentné hodinky niceboy za 40€ aj to sú už drahé: https://www.datart.sk/inteligentne-hodinky-niceboy-x-fit-watch-2-xfit-watch-2-cierna.html
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať