SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement

Creative MUVO Go: Výkonný prenosný reproduktor pre vaše celodenné dobrodružstvá

Tlačové správy
0

Spoločnosť Creative Technology dnes oznámila uvedenie Creative MUVO Go, najnovšieho prírastku do dlhodobo obľúbenej série prenosných reproduktorov MUVO. Vďaka plnému zvukovému výkonu, robustnému bezdrôtovému pripojeniu a dlhej výdrži batérie vo vodeodolnom a prenosnom balení je pripravený stať sa obľúbeným pre tých, ktorí hľadajú tú správnu zvukovú kulisu pre svoje dobrodružstvá.

SAMSUNG_07M Advertisement

Creative MUVO Go je príkladom bezdrôtovej slobody vďaka svojmu štíhlemu tvaru a prenosnosti.

Creative MUVO Go je skonštruovaný tak, aby veľa vydržal. Má certifikát vodotesnosti IPX7 a na jedno nabitie vydrží až 18 hodín, takže je ideálnym spoločníkom na dlhé horské túry alebo celonočné párty pri bazéne. Je úzky a ľahký, váži 570 g, takže je veľmi dobre prenosný; ľahko sa zmestí do batohu alebo do držiaka na fľašu na bicykli. Vďaka najnovšej technológii Bluetooth 5.3 si používatelia môžu vychutnať nielen bezproblémové párovanie ale aj silné a stabilné bezdrôtové pripojenie.

Creative MUVO Go rozprúdií každú zábavu vďaka údernej kombinácii dvoch širokopásmových neodymových meničov a pasívnych basových ozvučníc, ktoré produkujú 20 W výkonu a až 40 W špičkového výkonu. Náročnejší používatelia majú možnosť spárovať dve jednotky prostredníctvom bezdrôtového stereo prepojenia a rozozvučať dom plnším stereo zvukom. Okrem toho dizajn v tvare fľaše ponúka všestrannosť - či už stojí vzpriamene (šetrí miesto, čo je veľmi užitočné na preplnených stoloch na večierkoch), alebo je položený naplocho, Creative MUVO Go poskytuje čistý, vyvážený zvuk, ktorý vyplní celú miestnosť.

Ceny a dostupnosť

Creative MUVO Go má cenu 79,99 EUR a je k dispozícii vo farbách Polnočná čierna, Borovicovo zelená, Nebesky modrá na Creative.com.

Pre viac informácií navštívte www.creative.com/MUVOGo.

O spoločnosti Creative                                                              

Creative patrí k svetovým lídrom v oblasti produktov digitálnej zábavy. Známy pre svoje zvukové karty Sound Blaster® a pre spustenie multimediálnej revolúcie, ktorého užívateľská základňa je viac ako 400 miliónov, Creative prináša digitálnu zábavu spolu so špičkovými zvukovými riešeniami, ktoré zahŕňajú prvotriedne bezdrôtové reproduktory, bezdrôtové slúchadlá, výkonné zosilňovače  a digitálne systémy domáceho kina ďalšej generácie Spoločnosť Creative pokračuje v znovuobjavení zariadení Sound Blaster prelomovými produktami Sound Blaster Roar a Sound Blaster X7, zameraných na novú generáciu mobilných sietí prepojením  s oblasťou počítačov, smartfónov a tabletov.

V roku 2016 spoločnosť Creative tiež predstavila X-Fi Sonic Carrier: úplne nový koncept hi-res audia a videa pre domácu zábavu. Táto technológia premosťuje a vylepšuje množstvo najmodernejších technológií a zábavných platforiem a zosobňuje audio zajtrajška.  

V roku 2018 spoločnosť Creative predstavila novú technológiu pre slúchadlá nazývanú Super X-Fi. Táto technológia reprodukuje zvuk systému viacerých reproduktorov v štúdiu s rovnakou autenticitou do zvuku slúchadiel. Super X-Fi ďalej používa technológiu umelej inteligencie na výpočet vlastného zvukového profilu založeného na jedinečnej antropometrii človeka. Super X-Fi získal viacero ocenení po celom svete, vrátane bezprecedentných 23 ocenení na podujatí CES 2019-2020. 

# # #

Toto oznámenie sa vzťahuje na produkty predstavené v Európe. Dostupnosť môže byť rôzna bez predchádzajúceho upozornenia a môže sa líšiť podľa miestnych špecifík a požiadaviek. Creative, logo Creative, Outlier a Sound Blaster sú ochranné známky alebo registrované ochranné známky spoločnosti Creative Technology Ltd v Singapure a/alebo ďalších krajinách. Slovné označenie a logo Bluetooth® sú registrované ochranné známky vlastnené spoločnosťou Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek použitie takýchto značiek spoločnosťou Creative Technology Ltd je na základe licencie. Všetky práva vyhradené.

Creative

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať