PANASONIC PANASONIC PANASONIC

FTRNW: budúcnosť už dnes

0

Poslaním FTRNW je rozvíjať a spájať najväčšiu komunitu inovátorov v strednej Európe. Urobte odvážny krok a staňte sa súčasťou tohto expandujúceho ekosystému! Od roku 2011 zhromažďujeme vplyvných technologických vizionárov, mentorov, rečníkov, investorov so začínajúcimi startupmi, aby sa navzájom spoznali a vymenili skúsenosti.

Skúsení rečníci a podniky sú ochotní podeliť sa o svoje vedomosti na jubilejnom 10. ročníku podujatia, aby sa spojili, učili a vymenili si skúsenosti. V dňoch 8. - 12. novembra majú šancu odhaliť sa navzájom a vytvoriť vplyvnú spoluprácu v celom regióne i mimo neho.

Startupový program FTRNW prevádzkuje HubHub, sieť co-workingových priestorov po celej Európe, ktorú navrhla naša materská spoločnosť HB Reavis, medzinárodný poskytovateľ pracovných priestorov zameraný na zlepšenie pohody a zdravia ich užívateľov.

Tento rok vám prinášame FTRNW v hybridnom vydaní. Máte chuť pripojiť sa k prezentácii prosperujúcej komunity startupov, absolventov a odborníkov? S FTRNW klopete na tie správne dvere! Nech je meniaca sa doba príležitosťou a nie hrozbou.

Náš konečný cieľ?

Vytvoriť prosperujúci inovatívny ekosystém spoločností v rámci celej V4.

Čo hľadáme:

Hľadáme startupy zo širokého spektra odvetví. Musia byť mladšie ako 5 rokov a získať menej ako 1 mil. eur v externých investíciách.

Dôležité termíny:

Deadline prihlasovania: 18.10.2021
Boothcamp: 8.-12.11.2021
Startup Awards night: 18.11.
Všetko bude prebiehať hybridne, online cez stream, alebo osobne v HubHube v Twin City C

Web: www.ftrnw.org

Opis v skratke:

FTRNW je program pre startupy s 10-ročnou tradíciou. Našou snahou je spájať nádejné startupy s mentormi, investormi a firmami a pomáhať im rásť a rozbehnúť úspešný biznis. FTRNW pozostáva s týždňového bootcampu plného mentoring, networkingu a školení s mentormi s vedomosťami o najnovších inováciách a podnikaní. Vyvrcholením celého program je Startup Awards night, kde odmeníme najlepšie prihlásené startupy. Víťazi získavajú aj finančnú výhru.

Výhody účasti v programe FTRNW:

  • spojte sa s najväčšou komunitou inovátorov v celej strednej Európe
  • buďte súčasťou rozširujúceho sa ekosystému startupov, investorov a firiem
  • Tento rok má FTRNW svoje 10. Výročie! Pripojte sa k vplyvným technologickým vizionárom, mentorom, rečníkom a investorom
  • naučte sa profesionálne prezentovať
  • naučte sa prispôsobiť svoj produkt rôznym cieľom a publiku
  • získajte mentoring 1: 1 od odborníkov
  • inšpirujte sa ďalšími úspešnými startupmi, ktoré si prešli programom FTRNW, ako sú: Sli.do, Kontentino, Renderro, Undout a ďalšie.
  • Pokračujte vo svojom raste ako súčasť komunity HubHub - získajte 3 mesačné členstvo v jednom z HubHubov po celej strednej Európe
  • Od januára do marca 2022 získate 3 mesiace špecializovaného programu priamo od partnerov FTRNW
  • Support a mentorstvo vám poskytnú firmy ako: Sparring, Neulogy, Žijem Vedu, Kiuuk, SudoLabs, Zaka VC, Venture to Future Fund, MIT Enterprise First, Department of International Trade UK, Slovak American Foundation a ďalšími.
Zobrazit Galériu

FTRNW

Všetky autorove články

Pridať komentár