ACER_032021 ACER_032021 ACER_032021 Advertisement

Facebook zavádza posielanie správ medzi Instragramom a Messengerom

0

Facebook urobil najväčší krok v integrácii svojich platforiem na zasielanie správ, čo umožní vybraným používateľom služieb Messenger a Instagram posielať správy medzi aplikáciami. Okrem toho získava Instagram aj zásadnú opravu svojho systému DM, ktorý bude rozšírený o funkcie prevzaté z aplikácie Messenger.

Nové nástroje na zasielanie správ v službe Instagram zahŕňajú miznúce správy, nálepky na selfie, prispôsobené emodži, farby četu, nové spôsoby blokovania nechcených správ a zavedenie funkcie Messenger Watch Together, ktorá vám umožní sledovať videá s priateľmi počas videohovoru. Používatelia budú môcť aktualizáciu odmietnuť, ak sa tak rozhodnú. Okrem správ medzi platformami môžu používatelia služieb Instagram a Messenger vyhľadávať profily v oboch aplikáciách súčasne. Používatelia sa môžu z týchto funkcií odhlásiť, ak si to prajú.

Zatiaľ nevedno, kedy bude posielanie správ medzi platformami dostupné. Podľa CNN je funkcia v súčasnosti „testovaná na vybraných trhoch a v nasledujúcich mesiacoch sa rozšíri globálne“. Už v minulosti Facebook uviedol aplikáciu pre malé firmy, ktorá im umožňuje spravovať stránky a profily na Facebooku, Messengeri a Instagrame, ako aj nový nástroj Centrum účtov, ktorý umožňuje komukoľvek ovládať svoje prihlasovacie informácie v rôznych službách Facebooku.

Zdroj: theverge.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať