SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Galaxy Note II a 10.1 – ich dokonalosť sa ukrýva v multitaskingu

Tlačové správy
0
(platený PR článok) Sú na pohľad možno útle, no v ich telách sa skrývajú desiatky moderných sofistikovaných aplikácií a funkcií, ktoré do vášho života prinesú viac slobody, kreativity, voľného času, prehľadnosti a zábavy.

Nové mobilné zariadenia Samsung Galaxy Note II a 10.1 sú jednoducho dokonalým stelesnením multitaskingu dneška. Nezdržiavajú vás, rozumejú vám na jedno kliknutie, sú čitateľné, dokonale naladené na vašu intuíciu aj kreatívne chúťky. Galaxy Note II sa už vďaka kvalitnému 5,5-palcovému HD Super AMOLED displeju stáva niečím viac ako len mobilným telefónom. Akoby sa zrodil do vašej ruky, ovládanie displeja je maximálne zrozumiteľné, sledovanie videa porovnateľné s najvyššími vizuálnymi zážitkami.

GALAXY Note II Product Image-27_3.jpg

Ešte ďalej v tomto komforte zachádza Note 10.1, ktorý vám ponúka sledovať na jeho displeji hneď dve veci súčasne. Je to vďaka funkcii Viacnásobnej obrazovky, ktorou si jednoducho rozkliknete na poloviciach displeja dve rôzne okná naraz. Ak vám počas študovania nejakej stránky, filmu, či práce s jednou aplikáciou napadne rýchlo si čosi zaznačiť, žiaden problém. Takýto viacúčelový charakter prístroja si budete ešte viac užívať s aplikáciou Poznámka S, s ktorou si podľa voľby zo 7 šablón môžete značiť osobné dojmy k fotografiám, značiť si všetky dôležité stretnutia, zaznamenávať recepty, viesť si tu svoj prehľadný, pestrý denník.

To všetko s integrovaným perom S Pen, ktoré vám dá ihneď pocit a pohodlie používania klasického pera. Všestranná pomôcka nielen na vytváranie poznámok, pretože s funkciami pre fajnšmekrov ako Rozpoznávanie tvaru a Rozpoznávanie vzorcov pre vás nebude problém zachytiť akýkoľvek geometrický tvar, či poradiť si s nedobytným matematickým vzorcom.

GALAXY Note 10.1 Product Image_27_3.jpg

Ste zvyknutí na svoje pohodové tempo a viete si vychutnávať veci aj popri práci? Žiaden problém. Funkcia Prehrávanie v okne vás dostane jedným klikom obrazom do „plávajúceho okna" a vy si môžete akúkoľvek činnosť spríjemniť spustením hudby, či zábavného videa. Takto si viete otvoriť kdekoľvek na displeji aj samostatné webové okno a súbežne sledujete vedľa na obrazovke inú stránku bez stresujúceho preklikávania, či zatvárania okien.

Ak ste zvyknutí pravidelne si kontrolovať elektronickú poštu, či očakávate prioritnú správu, nič ľahšie s funkciou Air View, ktorá vám umožní náhľad do pošty kedykoľvek. Poriadkumilovní, ktorí potrebujú mať svoj denný program detailne zachytený čierne na bielom, si zasa zamilujú pohotovú funkciu Plánovač S.

GALAXY Note 10.1 Product Image_Main White_27_3.jpg

Galaxy Note 10.1 aj Note II nepoznajú v starostlivosti o ich majiteľa hraníc. Dôkazom je funkcia Smart Stay, ktorá prispôsobuje intenzitu jasu displeja spôsobu, akým práve mobilné zariadenie používate: predná kamera, ktorá si posvietila na vaše oči, rozlišuje, či čítate e-book, esemeskujete či pozeráte film.

Za všetok tento komfort, inteligenciu a výkonnosť, môže, samozrejme, špičkové technické prevedenie. Galaxy Note 10.1 v sebe ukrýva 1,4GHz štvorjadrový procesor a operačnú pamäť 2GB RAM.Note II zasa charakterizuje 1.6GHz štvorjadrový procesor a HSPA Plus alebo 4G LTE pripojenie. Neodmysliteľný je nový operačný systém Android™ 4.1 Jelly Bean.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať