ACER_05 ACER_05 ACER_05 Advertisement

HPS500: Nový herný headset značky Zalman

Tlačové správy
0

Zalman rozširuje svoju ponuku herných slúchadiel s mikrofónom o nový model ZM-HPS500, ktorý si berie to najlepšie z predchádzajúceho modelu HPS300  a pridáva niečo navyše.

Slúchadlá Zalman HPS300 stále patria medzi najpredávanejšie herné headsety na českom aj slovenskom trhu. Svojou kvalitou a priaznivou cenou si tento headset získal desaťtisíce spokojných používateľov. Zalman teraz uvádza na trh nástupcu tohto obľúbeného modelu. Nový headset Zalman HPS500 si berie to najlepšie z predchádzajúceho modelu a prináša niečo navyše.

Novinka v portfóliu herných slúchadiel Zalman HPS500 má 40mm meniče, uzatvorenú konštrukciu, nastaviteľný mikrofón v rozsahu 180° a dostatočne dlhý kábel (235 mm). Celkom novému, prepracovanému, modernému dizajnu dominuje čierna farba a strieborné kovové prvky. Kvalitné čalúnenie a ergonómia zabezpečujú pohodlné nosenie aj pri nekonečnom hraní hier dlho do noci. Ovládanie hlasitosti je umiestnené na mušli slúchadiel. Zvuk je vyrovnaný, dynamický, plný detailov. Slúchadlá nájdu využitie nielen pri hraní hier, ale aj pri počúvaní hudby, štúdiu či videochate.

Cena a dostupnosť
Headset ZM HPS500 je dostupný prostredníctvom siete internetových obchodov a špecializovaných predajní.  Doporučená koncová cena je 19 EUR vrátane DPH.

Technické údaje ZM HPS500

Frekvenčný rozsah:  20 – 20 000 Hz
Citlivosť slúchadiel:  116 dB ± 3 dB
Citlivosť mikrofónu: - 38 ± 2 dB
Impedancia: 32 Ω
Max výkon: 20 mW
Dĺžka kábla: 2,35 m
 
 
Zobrazit Galériu

The Press Release&Magazine Factory

Všetky autorove články
Zalman headset sluchadla

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať