NICEBOY_072021 NICEBOY_072021 NICEBOY_072021

Nový dokovací systém Samsung DeX Pad je v predaji

Tlačové správy
0

Užívateľom telefónov Samsung Galaxy S9 alebo S9+, ktorí sú neustále v pohybe, zjednoduší mobilný životný štýl ďalšia generácia dokovacej stanice Samsung. DeX Pad je na Slovensku v predaji za odporúčanú maloobchodnú cenu 99 Eur. Dex Pad navyše ponúka novú možnosť používať displej telefónu ako touchpad a vstupné zariadenie.

Samsung DeX Pad umožňuje používať mobilný telefón v kombinácii s veľkou štandardnou obrazovkou. Vďaka nemu tak užívatelia môžu jednoducho pripojiť Galaxy S9 a S9+ k väčšiemu monitoru, klávesnici a myši, a rozšíriť tak mobilný zážitok o možnosť užívateľsky prívetivejšie úpravy dokumentov alebo dokonca hranie hier na plnohodnotnej obrazovke. Užívatelia môžu taktiež Galaxy S9 a S9+ prostredníctvom stanice Dex Pad premeniť na touchpad.[1]


[1] Dex Pad sa dodáva s HDMI káblom, nabíjačkou do zásuvky a dátovým káblom. Príslušenstvo vrátane monitora sa predáva samostatne. Odporúčame používať originálny HDMI kábel a nabíjačku dodávané s dokovacou stanicou Dex Pad. Dex Pad taktiež podporuje telefóny Galaxy S8, S8+ a Note8.  

OMNIPUBLIC CONSULTING a.s.

Všetky autorove články
Samsung DeX Pad dokovacia stanica

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať