Hardvérové predplatné na iPhone? Apple v tom má jasno

1

Apple pracuje na službe hardvérového predplatného, ktorá by zákazníkom umožnila „predplatiť si“ a získať iPhone alebo iné zariadenie spoločnosti ako súčasť predplatného. Fungovalo by to podobne ako súčasné programy predplatného Applu, napríklad iCloud. Zákazníci by mohli zaplatiť mesačný poplatok a získať prístup k zariadeniu na obdobie predplatného. To by bolo ideálne pre tých, ktorí nemajú prostriedky na to, aby si kúpili drahý iPhone, iPad alebo Mac, ale môžu si dovoliť mesačnú platbu za zariadenie. Navyše by to spoločnosti prinieslo väčšie príjmy.

Apple sa údajne usiluje o to, aby sa proces kúpy iPhonu alebo iPadu „vyrovnal“ nákupu úložiska iCloud alebo platbe za predplatné Apple Music, pričom zákazníci by si mohli predplatiť hardvér pomocou svojho Apple ID a účtu v App Store. Na rozdiel od programu aktualizácie iPhonu (iPhone‌ Upgrade Program) by si Apple účtoval zatiaľ nestanovený mesačný poplatok, nešlo by o rozdelenie nákladov na zariadenie na obdobie 12 alebo 24 mesiacov. Navyše program by sa vzťahoval aj na iné produkty, nielen na iPhone.

Je možné, že Apple umožní používateľom predplatného vymeniť svoje zariadenia za aktualizované modely, keď budú vydané. Interne sa diskutuje o prepojení programu predplatného s balíkmi Apple One a plánmi podpory AppleCare. Zákazníci by si mohli zakúpiť hardvérové predplatné vo svojich zariadeniach, prostredníctvom App Store, na webovej stránke spoločnosti alebo v online obchode Apple. Spoločnosť uvažuje o zavedení hardvérových predplatných do konca roka 2022.

Zdroj: macrumors.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

Nó, tak to si to môžete nechať Epl :( reakcia na: Hardvérové predplatné na iPhone? Apple v tom má jasno

1.4.2022 12:04
Nechcem ajfón na prenájom, radšej lacný android :(
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať