SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

Huawei a Arsenal uzavreli globálne partnerstvo

Tlačové správy
0
Spoločnosť Huawei, popredný svetový dodávateľ riešení v oblasti informačných a komunikačných technológií (ICT) a koncových zariadení, a futbalový klub Arsenal FC oznámili uzavretie nového partnerstva, v rámci ktorého sa telekomunikačný špecialista stane oficiálnym partnerom severo-londýnskeho futbalového klubu v oblasti smartfónov.

Huawei a Arsenal oznámili uzavretie globálneho partnerstva, ktoré potrvá do konca sezóny 2015/2016, v tréningovom stredisku Arsenalu v Colney v hrabstve Hertfordshire. Slávnostného oznámenia sa zúčastnili i členovia prvého tímu, napríklad Aaron Ramsey, Lukas Podolski alebo Mesut Özil a prítomný bol i tréner Arsène Wenger. Fanúšikom bolo partnerstvo oficiálne predstavené na londýnskom Emirates Stadium pred zápasom Premier League s Fulhamom 18. Januára 2014.

Partnerstvo spojí dve špičkové organizácie s globálnym dosahom, spoločnosť Huawei, ktorá je celosvetovým lídrom v oblasti technológie a komunikácie, a futbalový klub Arsenal FC, ktorý patrí k najväčším futbalovým klubom sveta.

Obchodný riaditeľ Arsenalu Tom Fox uzavretie kontraktu komentoval slovami: „Sme veľmi radi, že môžeme spoločnosť Huawei privítať medzi svojimi oficiálnymi partnermi. Ide o vôbec prvý globálny kontrakt, ktorý sme uzavreli s čínskou značkou, a dokazuje náš dlhodobý záujem o globálny trh, ktorý sa snažíme osloviť prostredníctvom svojich predsezónnych turné a oslovovaním fanúšikov klubu prostredníctvom digitálnych médií. Huawei je skutočným lídrom vo svojom obore, veď svoje produkty z oblasti informačných a komunikačných technológií poskytuje viac ako tretine svetovej populácie. Sme radi, že môžeme byť partnermi spoločnosti Huawei v dobe, keď táto spoločnosť zažíva prudký globálny rozmach a výrazne expanduje vo Veľkej Británii a Európe."

V rámci partnerstva budú obe organizácie spolupracovať na globálnej báze a predstavitelia i hráči Arsenalu sa budú zúčastňovať komunikačných a reklamných aktivít Huawei vo Veľkej Británii i v zámorí.

Mark Mitchinson, výkonný viceprezident Huawei Technologies UK, uzavretý kontrakt komentoval slovami: „Spoločnosť Huawei je poctená, že sa môže stať partnerom Arsenalu, jedného z popredných futbalových klubov súčasnosti. Sme mladá a dynamická značka, zároveň sme technickým lídrom vo svojej oblasti a to z nás robí skvelého partnera pre tak celosvetovo známy klub, akým je Arsenal. Na budúcu spoluprácu s tímom z Emirates Stadium sa veľmi tešíme."

Súčasťou partnerstva budú exkluzívne ponuky, obsah a reklamné aktivity v priebehu zápasu Arsenalu i marketing prostredníctvom digitálnych platforiem a sociálnych sietí. Huawei taktiež získa prístup k rozsiahlej marketingovej databáze Arsenalu a v prestávkach domácich zápasov bude organizovať súťaže pre návštevníkov Emirates Stadium.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať