CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

ACREA SR sa stala Premier Business Partnerom IBM

Tlačové správy
0
Spoločnosť ACREA SR sa stala Premier Business partnerom spoločnosti IBM. V rámci spolupráce tak spoločnosť ACREA SR ukázala schopnosť rozvoja partnerstva so spoločnosťou IBM a poukázala tiež na nevyhnutnosť investícií do vzdelávania a certifikácií svojich zamestnancov v oblasti informačných technológií, štatistických a dataminingových postupov.

Premier Business Partner vyjadruje najvyšší stupeň partnerstva so spoločnosťou IBM, ktorý spoločnosť ACREA SR dosiahla vďaka systematickému plneniu stanovených cieľov a neustálemu rozvoju zamestnancov spoločnosti v oblasti štatistiky, data miningu a práce s dátami.

Od súčasného partnerstva si spoločnosť ACREA SR sľubuje možnosť pokračovať v neustálom rozvoji predovšetkým v oblasti poskytovaných odborných konzultačných služieb, odborných kurzov štatistickej analýzy, marketingu, dáta miningu a poskytovanie softvéru IBM SPSS.

ACREA SR bola založená v roku 2011ako sesterská spoločnosť spoločnosti ACREA CR a ponúka široké portfólio riešení zameraných na zber dát, štatistické analýzy, data mining, prezentáciu a deployment výsledkov.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať