SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

Inteligentný vibrátor zabezpečí, aby ste lepšie spali a prebúdzali sa plní energie

3

Ľudia si konečne uvedomili, aký dôležitý je kvalitný spánok na udržanie zdravia aj produktivity z dlhodobého hľadiska. Mnohí z nás však stratili schopnosť správne spať alebo si prinajmenšom vytvorili zlé návyky, ktoré vedú k neefektívnemu spánku. Našťastie okrem tabletiek existujú prirodzenejšie metódy na dosiahnutie lepšieho spánku.

Štúdie ukazujú, že nedostatočný spánok je nielen kontraproduktívny, ale prispieva aj k mnohým zdravotným problémom, ako je obezita, cukrovka, kardiovaskulárne poruchy a ďalšie. No aj spôsob, ako sa budíme, je rozhodujúci pre to, aby sme sa cítili dobre oddýchnutí. Inovatívny prístroj Wethm Sleep Enhancer teraz ponúka v jednom produkte riešenie oboch problémov.

Wethm napodobňuje jemné vibrácie jazdy vlakom, aby spomalil srdce, a to pomocou techniky známej ako kardiovaskulárna synchronizácia. Keď srdce spomalí svoj rytmus, vyšle signál na spomalenie aj do zvyšku tela, čím vás jemne ukolíše do hlbšieho spánku. A keď je ten správny čas na prebudenie, Wethm vás takisto pomocou jemného bzučania postupne prebudí, vďaka čomu sa budete cítiť svieži a nabití energiou.

Používanie Wethm je jednoduché a pohodlné a nevyžaduje si nosenie ničoho na hlave, dokonca ani na zápästí. Dlhú, pružnú podložku jednoducho umiestnite na matrac a pod prestieradlo v úrovni hrudníka a ovládač položte na nočný stolík alebo aj na bok matraca. Potom pripojte zariadenie k smartfónovej aplikácii Wethm, nastavte budík na týždeň a môžete začať. Wethm vám pomôže nielen lepšie spať a správne sa prebúdzať.

SAMSUNG 042024 Advertisement

Vďaka sledovaniu založenému na umelej inteligencii môžete získať osobný prehľad o svojom spánkovom správaní, ktorý vám pomôže vykonať úpravy na zlepšenie kvality spánku. S aplikáciou Wethm máte všetky údaje a všetky ovládacie prvky na dosah ruky. Na podporu financovania zariadenia Wethm Sleep Enhancer sa uskutočňuje kampaň na portáli Kickstarter. Prispievatelia môžu teraz prístroj získať za 114 USD. Dodávky by sa mali začať v novembri 2023.

Zdroj: yankodesign.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

3 komentáre

Chrapúň reakcia na: Inteligentný vibrátor zabezpečí, aby ste lepšie spali a prebúdzali sa plní energie

20.9.2023 22:09
Mohlo by to zavibrovať vždy keď človek zachrápe, to by bolo užitočné.
Reagovať

dalsia reakcia na: Inteligentný vibrátor zabezpečí, aby ste lepšie spali a prebúdzali sa plní energie

20.9.2023 18:09
debilina, za ktoru blbci zaplatia a nic im to neosozi...
Reagovať

blbecLackoAHubinky reakcia na: dalsia

20.9.2023 21:09
blbecLackoAHubinky
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať