Samsung_04 Samsung_04 Samsung_04 Advertisement

Koniec roamingu sa blíži. Orange predstavil svoju ponuku paušálov na cestovanie po EU

Telekomunikácie
3

Nové Go paušály, s ktorými zákazníci telefonujú a posielajú správy v rámci Európskej únie za rovnakých podmienok ako doma, zaraďuje Orange do svojej ponuky už dnes, o mesiac skôr ako začne platiť európska regulácia roamingu. Všetky programy, vrátane najnižších, obsahujú voľné minúty pre volania v rámci Slovenska, do Európskej únie aj z Európskej únie.  

Súčasťou všetkých paušálov s mesačným poplatkom nad 20 eur je dátový balíček. Ten obsahuje 100 MB univerzálnych dát využiteľných či už doma alebo v EÚ a taktiež bonusové dáta až do objemu 10 GB, ktoré zákazník tiež môže využiť doma alebo aj v EÚ s regulovaným roamingovým príplatkom. Novinkou je možnosť navýšiť si dátový balíček o 100 MB za 1€, 500 MB alebo 1 GB za  3 eurá. Dokupované dáta pri všetkých paušáloch môžu zákazníci využívať nielen doma, ale aj v celej EÚ bez roamingového príplatku.

Zákazníci, ktorí mobilný telefón využívajú prioritne na volania, majú po novom k dispozícii paušály začínajúce na cene 5 eur mesačne. Konkrétne paušál Go 5 € ponúka 50 voľných minút a neobmedzené volania jednému blízkemu v Orangei.

S paušálom Go 10 € získajú zákazníci dvojnásobne vyšší počet voľných minút a možnosť nekonečných volaní na 3 čísla v sieti Orange  za poplatok 10 eur mesačne. Pri tomto paušále majú zákazníci navyše možnosť si viacnásobne dokúpiť 100 MB dát využiteľných v SR, ako aj v EÚ za 1 euro.  

Za rovnakých podmienok si môžu zákazníci dokúpiť dáta aj k paušálu Go 15 €, ktorý obsahuje 150 voľných minút a nekonečné volania na 5 čísel v Orangei.

Paušál s mesačným poplatkom 20 eur je novinka, o ktorú Orange rozširuje svoje portfólio programov mobilných služieb. S Go 20 € zákazníci získajú 200 voľných minút do všetkých sietí vrátane EÚ, ako aj nekonečné volania na 5 čísel svojich blízkych v Orangei. Paušál obsahuje okrem 100 MB univerzálnych dát využiteľných v EÚ aj v SR aj 500 MB bonusových dát. Po ich prečerpaní si zákazníci môžu dáta automaticky navyšovať o 500 MB za 3 eurá.

Go 25 € poskytuje nekonečné volania v sieti Orange a 250 voľných minút na volania do všetkých sietí či už v SR alebo v rámci EÚ. Go 25 € okrem volaní obsahuje aj 1 GB bonusových dát. V prípade ich prečerpania môžu zákazníci využiť automatické navýšenie. Za 3 eurá získajú ďalší 1 GB dát s možnosťou ich využitia či už v SR alebo v EÚ.

Všetky paušály s mesačným poplatkom od 30 eur obsahujú nekonečné volania do všetkých sietí v rámci Slovenska a takisto v rámci Európskej únie. Paušál Go 30 € navyše ponúka 500 voľných minút platných pre hovory do všetkých sietí zo Slovenska do EÚ, USA a Kanady a 2 GB bonusových dát. Pre skutočne náročných zákazníkov, ktorí chcú mať všetky služby v jednom balíku a bez obmedzení, pripravil Orange dva komplexné programy za 40 a 65 eur mesačne. Go 40 € prináša okrem vyššie spomínaných neobmedzených volaní aj 1000 voľných minút na volania zo Slovenska do EÚ, 6 GB bonusových dát a neobmedzené SMS správy v rámci Slovenska a EÚ. Špičkou je paušál Go 65 € ktorý ponúka neobmedzené volania doma aj v zahraničí, neobmedzené množstvo SMS správ a 10 GB bonusových dát.

Pokiaľ zákazníkom nestačia dáta obsiahnuté v paušály, môžu si kedykoľvek dokúpiť Internet v mobile 1 GB dát za 3 € alebo si môžu objednať automatické zvýšenie objemu dát o 1 GB za 3 €. Tieto dáta sú využiteľné ako na Slovensku, tak aj v EÚ bez príplatku.

Pokiaľ zákazníci nechcú platiť za jednu SMS 6 centov, môžu si svoje Go paušály vylepšiť niektorým z SMS balíkov. Na výber majú Nekonečný balík SMS/MMS do všetkých sietí v SR  aj EÚ za 2 € mesačne alebo Balík 100 správ do všetkých sietí v SR aj EÚ za 1 € mesačne.

Zobrazit Galériu

Orange Slovensko

Všetky autorove články
Orange roaming

3 komentáre

internet reakcia na: Koniec roamingu sa blíži. Orange predstavil svoju ponuku paušálov na cestovanie po EU

18.5.2017 09:05
co je to nizka rychlost?
Reagovať

Článok má chybný nadpis reakcia na: Koniec roamingu sa blíži. Orange predstavil svoju ponuku paušálov na cestovanie po EU

18.5.2017 00:05
Správne má byť: "Koniec Orange sa blíži". S takouto "ponukou" typ inak skončiť nemôže.
Reagovať

RE: Článok má chybný nadpis reakcia na: Článok má chybný nadpis

19.5.2017 11:05
Nekonci nakolko, pausali v ramci eu vies vyuzivat bez poplatkov len prvych 90dni, inak sa musis vratit do krajiny odkial je pausal a spat aby ti platilo bezpoplatkove
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať