SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Kvalitný robotický vysávač za 219 dolárov s množstvom výborných online recenzií

0

Ak vás už nebaví zametať v byte, je načase zaobstarať si robotický vysávač. Hoci na trhu dominuje iRobot Roomba, je tu aj veľa relatívne nových značiek, ktoré povysávajú prach a mikróby za podstatne nižšiu cenu. Patrí medzi ne aj eufy BoostIQ RoboVac 11S, jeden z najpopulárnejších vysávačov hodnotených online s viac ako 16 000 recenziami. Predáva sa za 219 dolárov (najpredávanejšia Roomba i7+ je za 800 dolárov).

RoboVac 11S (kde S znamená slim čiže štíhly) má výšku iba 7,2 cm, ľahko nasáva nečistoty a prach a jeho sací výkon je 1300 Pa. Použiť sa dá na koberci, tvrdom dreve alebo dlaždiciach. Vďaka veľkým a priľnavým kolieskam je manévrovanie ľahké, vysávač sa nezasekne v rohoch. RoboVac používa snímače na ochranu pred pádom napr zo schodov. Zabudované senzory zasa zabránia nárazu do predmetov pri pohybe po miestnosti.

Technológia BoostIQ automaticky zvyšuje sací výkon, keď sa vyžaduje zvýšená sila vysávania - napríklad pri zbere omrviniek či rozsypaných cereálií z podlahy. Vynikajúco si poradí aj s chlpmi domácich miláčikov. Napriek týmto schopnostiam vysávač nie je hlučnejší ako mikrovlnná rúra.

Na jedno nabitie dokáže vysávať 100 minút. Keď sa potrebuje nabiť, automaticky sa vráti do nabíjacej základne. V balení nájdete diaľkový ovládač, nabíjaciu základňu, sieťový napájací adaptér, čistiaci nástroj, ďalšiu súpravu filtrov, štyri bočné kefy a používateľskú príručku.

Zdroj: rollingstone.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
stroj robot

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať