CANON_122023 CANON_122023 CANON_122023

Lenovo Legion™ sú so zvýšením výkonu ešte divokejšie

Tlačové správy
0

Hráči čakajú od svojich systémov vysoko výkonný hardvér, aby z nich dostali čo najviac -  je jedno, či sa jedná o súťaživých hráčov eSports, milovníkov PC hrania, alebo tých, ktorí sa zaujímajú o masívne multiplayerové zážitky, či hranie svojich obľúbených singleplayerových hier na najvyšších nastaveniach. Na základe spätnej väzby od hernej komunity, je výkon na prvom mieste a ocenia ho najviac. Na splnenie hráčskych potrieb mení Lenovo™ spätnú väzbu na produktové nápady. A aby sme zabezpečili, že naše produkty naďalej spĺňajú a prevyšujú potreby našich zákazníkov, neustále zdokonaľujeme a vylepšujeme naše inovácie. Výsledkom je, že najnovšia herná línia Lenovo Legion je výkonnejšia ako kedykoľvek predtým – s novou radou vysokovýkonných notebookov a celou rodinou vynoveného herného príslušenstva a monitorov.

Dnes na CES, odhaľujeme najnovšie herné prídavky v línií produktov Lenovo Legion:

 • Nové, divoké notebooky Lenovo Legion Y740 a Y540
 • Štýlová mechanická klávesnica Lenovo Legion K500 RGB a herná myš M500 RGB
 • Ergonomický Lenovo Legion H500 Pro 7.1 Surround Sound Gaming Headset a H300 Stereo Gaming Headset
 • Štýlový Lenovo Legion Y27gq Monitor pre ultrarýchle, hladké a pohlcujúce hranie.

Každý z týchto produktov je navrhnutý tak, aby poskytoval rýchlosť a výkon potrebný pre hráčov, ktorí chcú uspieť na najvyššej úrovni, či už doma, alebo na cestách.

 

 

Vieme, že hráči pochádzajú z rôznorodého prostredia, či už sa jedná o študentov alebo pracujúcich profesionálov, preto sme vytvorili nové portfólio produktov Lenovo Legion tak, aby vyzeralo skvele v obývačke rovnako ako aj v konferenčnej miestnosti. Táto herná zostava je navrhnutá tak, aby zvládla najnáročnejšie technologické výzvy a pritom si zachovala čistú estetiku, ktorá bude zapadať do každého prostredia.

 

Začni vyčíňať na nových notebookoch Lenovo Legion Y740 a Y540

Postavené tak, aby vyhovovali hráčom na cestách, notebooky Lenovo Legion sa časom ešte zlepšujú. V tomto roku boli tieto štýlové a moderné počítače vylepšené, aby držali krok s požiadavkou vysokého výkonu, ktorý očakávajú hráči v 2019. Sú dostupné s najnovšími grafickými kartami NVIDIA® GeForce RTX™, procesormi Intel® Core™ a s Windows® 10 Home, tieto notebooky ponúkajú bleskurýchle herné rýchlosti na hranie najnovších titulov, na editáciu fotiek a videa, hltanie obľúbených relácií alebo na simultánnu prácu na viacerých úlohách naraz. Navyše vďaka diskrétnemu dizajnu tu nie sú žiadne blikavé svetlá alebo krikľavé farby, ktoré by rozptyľovali.

 

 

Najvyšší model Lenovo Legion Y740 má to, čo potrebuje najserióznejší hráč. Špičková grafická karta GeForce RTX 2070 Max-Q je dostupná pri 15-palcovom modeli, a dodáva mu viac ako dostatok výkonu na spustenie najnovších akciou naplnených titulov. Väčší, 17-palcový súrodenec disponuje ešte väčšou silou s grafickou kartou až po GeForce RTX 2080 Max-Q, vylepšenou z poslednej generácie grafických kariet GeForce® GTX 10.série.

Oba veľkosti prichádzajú s 8.generáciou procesorov Intel Core i7, voliteľnou 32GB DDR4 2666Mhz pamäťou RAM, 100 percentnou anti-ghostingovou podsvietenou klávesnicou CORSAIR® iCue® RGB a systémovým osvetlením s viac ako 16 miliónmi možností prispôsobenia farieb. Lenovo Legion Y740 taktiež obsahuje reproduktory Dolby Atmos® s Dolby® Sound Radar pre bohaté a pohyblivé ozvučenie, ktoré vás vďaka špeciálne navrhnutým reproduktorom od Dolby vloží priamo do akcie.

Neznášate trhanie obrazu a fragmenty? Voliteľný 144Hz Full HD (1920 x 1080) displej pre Lenovo Legion Y740 má voliteľnú technológiu NVIDIA G-SYNC™1 , ktorá to eliminuje.  S podporou Dolby Vision® a jasnejšou obrazovkou so svietivosťou až do 500 nitov, prinesie Lenovo Legion Y740 zábavu do reality prostredníctvom ultra živého obrazu.

S grafickou kartou až do GeForce RTX 2060 a procesormi Intel Core, ponúka 15-palcový Lenovo Legion Y540 taktiež poriadne množstvo výkonu za prijateľnejšiu cenu. Súťažíte na cestách s vašim MOBA (multiplayer online battle arena) tímom? Lenovo Legion Y540 váži pri prenášaní iba 2.3kg a dáva vám bielo podsvietenú klávesnicu s reakčnou odozvou pod 1ms pre víťazstvá. Taktiež prichádza s reproduktormi Harman Kardon® a podporuje Dolby Atmos, ktorý vás vtiahne do hry silným a dojemným zvukom, ktorý sa vinie všade okolo vás – navrhnutý tak, aby ponúkal konkurenčnú výhodu a intenzívnejší zážitok.

Oproti svojim predchodcom sú oba nové notebooky vybavené inovovanou batériou s výdržou až do 6 hodín2 , takže máte dostatok času na to, aby ste našli bezpečné miesto na cestách. Tiež sa nemusíte obávať ani prehrievania počas najintenzívnejšieho hrania. Obsahujú inovatívne dvojité tepelné rozloženie ventilátora Lenovo Legion Coldfront, ktorý udržuje veci v pokoji a chlade, bez ohľadu na to, či hráte graficky nenáročné hry alebo tie s náročnou grafikou.

S hernou myšou Lenovo Legion M500 RGB už nikdy netrafte vedľa

Praví hráči vedia, že najdôležitejšou súčasťou ich periférneho arzenálu je presná a responzívna myš. S ergonomickými textúrovanými úchytmi, nebudete strácať prehľad o tom kde ste, alebo sa nebudete potiť pri intenzívnom dueli jeden na jedného.

So senzorom Pixart PMW 3389, ktorý má presnosť 16 000 dpi, presnosť sledovania pri pohybe 400 IPS s možným preťažením až 50G a s mikrospínačmi OMRON®, sa tie headshoty a vaše schopnosti dostanú tam, kde ich chcete. Je tiež úplne prispôsobiteľná, s ďalšími bočnými tlačidlami pre akékoľvek schopnosti, ktoré môžete hocikedy použiť.

Zakaždým rýchla odozva s mechanickou klávesnicou Lenovo Legion K500 RGB

Mechanické klávesnice sú dôležitou súčasťou náradia pre každého vášnivého hráča. Práve preto predstavujeme mechanickú klávesnicu Lenovo Legion K500 RGB. Táto klávesnica prináša moderný, minimalistický dizajn a má ultrarýchly čas odozvy, ktorý možno nájsť iba na červených spínačoch a antighosting so 104-tlačidlovou vyrovnávacou pamäťou pre viac precíznych kombinácií a pohybov aj v najintenzívnejších situáciách.

Potrebujete si byť istí, že sa vám to kombo sa podarí? Presnejšia mechanická klávesnica Lenovo Legion K500 RGB vám ich pomôže vykonať.

Ponorte sa do akcie s Lenovo Legion H300 Stereo Gaming Headsetom a H500 Pro 7.1 Surround Sound Gaming Headsetom

Poznať okolie je kľúčom k úspechu v každej hernej situácií. Či sa už pokúšate počuť kroky nepriateľa v strielačke, alebo sa snažíte nezaostávať so stavebnými rozkazmi v real-time stratégií, nové herné headsety Lenovo Legion sú tými správnymi nástrojmi.

Lenovo Legion H300 Stereo Gaming Headset je vyrobený pre hráča, ktorý chce pohodlne hrať celý deň alebo celú noc. Vďaka svojmu robustnému, celokovovému dizajnu a dynamickým 50 mm meničom, poskytujú úžasný zvuk a stále ostávajú dostatočné ľahké, aby sa mohli nosiť celé hodiny.

Medzitým, Lenovo Legion H500 Pro 7.1 Surround Sound Gaming Headset ponúka bezdrôtový 7.1. kanálový priestorový zvuk priamo zo škatule. Je navrhnutý tak, aby poskytol serióznym hráčom výhodu, ktorú potrebujú pri zničení svojich protivníkov. Oba sťahovateľné mikrofónové slúchadlá poskytujú jasnejšiu komunikáciu a prenosnosť. Sú navrhnuté tak, aby ste počuli pokyny, ktoré potrebujete od svojho spoluhráča.

Pozeraj sa na hru cez Nové Oči s monitorom Lenovo Legion Y27gq

Na nových headsetoch Lenovo Legion budú znieť vaše hry dobre, no taktiež potrebujete skvelé vizuály, ktoré budú k zvuku korešpondovať ,ako napríklad nový monitor Lenovo Legion Y27gq.

 

Pre hráča, ktorý chce najnovšiu technológiu, sme postavili 27-palcový monitor Lenovo Legion Y27gq s rozlíšením 2560 x 1440 a superrýchlou 240Hz odozvou. Tento monitor je navrhnutý tak, aby mali hráči príležitosť získať výhodu z každého možného obrázku za sekundu, či už premieňate normálne údery na super rany v obľúbenej bojovej hre, alebo vylepšujete perfektnú hru vo vašej obľúbenej MOBA. A so vstavanou technológiou NVIDIA G-SYNC HDR, je navrhnutý tak, aby blikanie alebo trhanie obrazovky nekazili zážitok z hry.

Hráči musia byť pripravení hrať v každom scenári - na gauči, pri stole alebo v hotelovej izbe ďaleko od domova. A Lenovo Legion sa zaväzuje prinášať vysoko výkonné nástroje, ktoré herná komunita potrebuje pre hranie hier tak ako chce, a to všade pri plnej zábave a zážitku.

Viac informácií nájdete na www.lenovo.com/CES a www.lenovo.com/legion.

CES 2019 press kit spolu s obrázkami a úplnými špecifikáciami je dostupný tu.

Cena a Dostupnosť3

 • 17-palcový notebook Lenovo Legion Y740 bude začínať na cene 1,999 € a 15-palcový model bude začínať na cene 1,899 €. Dostupnosť oboch sa očakáva od februára 2019 na www.lenovo.com a u vybraných predajcov.3
 • 15-palcový notebook Lenovo Legion Y540 bude začínať na cene 949 € a dostupnosť sa očakáva od júna 2019 na www.lenovo.com a u vybraných predajcov. 3
 • Herná myš Lenovo Legion M500 RGB bude dostupná od mája 2019 na www.lenovo.com. Cena zatiaľ nie je dostupná.3
 • Mechanická klávesnica Lenovo Legion K500 RGB bude dostupná od mája 2019 na www.lenovo.com. Cena zatiaľ nie je dostupná.3
 • Herný headset Lenovo Legion H300 Stereo bude dostupný od mája 2019 on www.lenovo.com. Cena zatiaľ nie je dostupná.3
 • Herný headset Lenovo Legion H500 Pro 7.1 Surround Sound bude dostupný od mája 2019 na www.lenovo.com. Cena zatiaľ nie je dostupná..3
 • Monitor Lenovo Legion Y27gq bude dostupný v apríli 2019 na www.lenovo.com. Cena zatiaľ nie je dostupná.3
1 Predpokladá sa, že NVIDIA G-SYNC bude k dispozícii na jar roku 2019.
2 Všetky tvrdenia o výdrži batérií sú približné a sú založené na výsledkoch benchmarku životnosti batérie MobileMark 2014 ver 1,5. Skutočné výsledky sa líšia a závisia od mnohých faktorov vrátane konfigurácie a použitia produktu, softvéru, prevádzkových podmienok, bezdrôtovej funkčnosti, nastavení správy napájania, jasu obrazovky a ďalších faktorov.
Maximálna kapacita batérie prirodzene klesá s časom a používaním. Ďalšie podrobnosti nájdete na stránke https://bapco.com/products/mobilemark-2014/.
3 Ceny nezahŕňajú dane, poštovné alebo opcie a môžu sa zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia; platia dodatočné zmluvné podmienky. Ceny distribútorov sa môžu líšiť. Dostupnosť v obchodoch sa môže líšiť v závislosti od geografie a produkty môžu byť k dispozícii iba na vybraných trhoch. Všetky ponuky závisia od dostupnosti. Lenovo si vyhradzuje právo kedykoľvek bez upozornenia zmeniť ponuky, funkcie a špecifikácie produktov.
Zobrazit Galériu

Lenovo

Všetky autorove články
Lenovo CES

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať