SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Spoločnosť Samsung predstavila na veľtrhu CES 2019 novú generáciu chladničky Family Hub

Tlačové správy
0

Spoločnosť Samsung predstavila na veľtrhu CES 2019 novú generáciu oceňovanej chladničky Family Hub, a potvrdila tak svoju úlohu priekopníka a inovátora v kategórii chladničiek. Chladnička Family Hub aj naďalej definuje nový štandard pre podobu pripojenej domácnosti, funguje ako centrum spájajúce celú rodinu a poskytuje užívateľom viac voľného času, aby sa mohli venovať veciam, ktoré sú pre nich skutočne dôležité.

Nová generácia užívateľov hľadá technológie, ktoré by im umožnili lepšie definovať podobu a spôsob ich života, a v tomto ohľade nie je príhodnejšie miesto než pripojená kuchyňa. Vďaka chladničke Family Hub, ktorá užívateľom ponúka jednoduché možnosti konektivity, na ktoré si zvykli, môžu rodiny venovať viac času veciam, ktoré sú pre nich najdôležitejšie.

Rok 2019 prináša nový Family Board, ktorý funguje ako zdieľaná obrazovka, prostredníctvom ktorej môžu rodinní príslušníci spolu komunikovať osobnejším spôsobom. Chladnička Family Hub tak aj v dnešnom uponáhľanom modernom svete utužuje rodinné väzby, pomáha hospodáriť s potravinami a rozvíja koncept pripojenej domácnosti.

„Keď sme pred tromi rokmi uvádzali chladničku Family Hub po prvýkrát na trh, zameriavali sme sa predovšetkým na funkcie uľahčujúce hospodárenie s potravinami, utužovanie vzájomných rodinných väzieb a zábavu,“ uviedol John Herrington, senior viceprezident a generálny riaditeľ divízie Home Appliances spoločnosti Samsung Electronics America. „Dnes predstavujeme najnovšiu verziu chladničky Family Hub s vstavaným digitálnym asistentom Bixby a podporou umelej inteligencie. Bixby teraz ponúka nové možnosti konektivity a inteligentné funkcie navrhnuté pre zjednodušenie každodenného chodu domácnosti. V kombinácii s novou nástenkou Family Board ponúka Family Hub ideálne spojenie pohodlia a konektivity.“

Inteligentné funkcie

Bixby ponúka inteligentnejší a personalizovanejší spôsob používania chladničky Family Hub, ktorú je možné ovládať hlasom. Užívatelia môžu počas prípravy raňajok pre deti požiadať Bixbyho o súhrn hlavných informácií o nadchádzajúcom dni a dozvedieť sa napríklad, aké bude počasie, alebo si vypočuť najdôležitejšie správy. Všetky informácie sa zároveň zobrazia na obrazovke chladničky, takže užívatelia môžu to, čo počuli, aj vidieť. Vďaka technológii identifikácie hlasu dokáže Bixby rozpoznať hlasy jednotlivých členov domácnosti, takže každý dostane informácie ušité priamo na mieru svojim záujmom a potrebám. Bixby je ešte inteligentnejšie a jednoducho sa s ním dohovoríte – užívateľom umožňuje komunikovať s ním prirodzenejšie. Predstavte si, že si užívatelia teraz môžu jednoduchým rozhovorom s Family Hubom vybaviť letenku cez server Expedia, zavolať Uber alebo prednastaviť teplotu rúry.

Chladnička Family Hub je opäť o stupeň inteligentnejšia a vďaka jej bezproblémovej integrácii so SmartThings teraz majitelia priamo na obrazovke chladničky uvidia stovky inteligentných domácich zariadení spoločnosti Samsung a ďalších výrobcov a môžu ich prostredníctvom Bixbyho ovládať hlasom.

Prepojenie členov rodiny

Nová obrazovka Family Board funguje ako digitálna nástenka, na ktorú môžu členovia jednoducho umiestiť poznámky a fotografie, alebo dokonca aj kresliť. Užívatelia môžu mať teraz na chladničke vyhradenú obrazovku pre zdieľanie fotografií, správ a spomienok a môžu si fotografie upraviť pomocou rôznych fotografických štýlov, pridávať ručne písané poznámky a lepiace papieriky a dokonca meniť farbu pozadia tak, aby ladilo s kuchyňou – to všetko rodinu zbližuje a zlepšuje spôsob, akým spolu jej príslušníci navzájom komunikujú a zdieľajú svoje zážitky.

Family Hub je vybavený dynamickým šetričom obrazovky, ktorý je možné použiť na zobrazenie vzácnych rodinných okamihov či dôležitých informácií, ako je počasie, alebo dokonca umeleckých diel. Obrazovku je taktiež možné nastaviť tak, aby splynula so vzhľadom kuchyne.

Zdravšie hospodárenie s potravinami

Hospodárenie s potravinami pomocou chladničky Family Hub je od samého počiatku základná funkcia, ktorá zlepšuje spôsob, akým domácnosti hospodária s potravinami – či už používajú funkciu „View Inside“, aby prostredníctvom svojho smartfónu v obchode zistili, či potrebujú dokúpiť vajíčka, alebo napríklad pridávajú položky do svojho nákupného zoznamu a kontrolujú dáta spotreby. Family Hub umožňuje užívateľom pripravovať lepšie a zdravšie jedlá aj pomocou aplikácie Meal Planner, ktorá zostavuje recepty na základe uprednostňovaných potravín, stravovacích potrieb a položiek dostupných v chladničke.

V roku 2019 nasadí spoločnosť Samsung platformu Family Hub aj do ďalších modelov, aby mali všetci spotrebitelia k dispozícii takú konfiguráciu chladničky Family Hub, ktorá bude vyhovovať ich individuálnym potrebám.

Nová chladnička Family Hub, ktorá na veľtrhu CES 2019 získala cenu za inovácie v kategórii Software a mobilné aplikácie, je od 8. do 11. januára 2019 vystavená na Mezinárodnom veľtrhu spotrebnej elektroniky (CES) na stánku 15006 v centrálnej hale LVCC. Viac informácii o divízii Home Appliances spoločnosti Samsung nájdete na adrese www.samsung.com.

Zobrazit Galériu

Samsung

Všetky autorove články
Samsung CES chladnicka

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať