SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Motorola oslavuje 100 miliónov predaných telefónov moto g novinkou moto g8 power

Tlačové správy
0

Spoločnosť Motorola dnes oslavuje celosvetovo 100 miliónov predaných smartfónov moto g a príchod nového zariadenia s inováciami a prémiovými zážitkami. Na Slovensku predstavujeme moto g8 power, smartfón, ktorý prichádza s kamerou, ktorá ohúri, skutočne pohlcujúcim displejom a batériou, ktorá vám dá slobodu pri využívaní týchto technológií.   

Nový moto g8 power obsahuje špičkovú 5000 mAh batériu, ktorá poháňa váš deň, takže sa môžete  odbremeniť od nabíjania a plne nakopnúť svoju kreativitu  – pričom prináša všestranný kamerový systém s umelou inteligenciou a fenomenálny zábavný zážitok, ktorý vás dostane.

užívajte si život s moto g power a 5000 mAh batériou

Zabudnite na záložné nabíjačky, hľadanie zásuviek alebo prepínanie telefónu do režimu šetrenia batérie. Moto g⁸ power je vybavený 5 000 mAh batériou, ktorá je navrhnutá tak, aby vám vydržala viac ako dva dni na jedno nabitie. ² Získajte viac z vášho telefónu a odviažte sa so špičkovou výdržou batérie, vďaka ktorej môžete jednoducho streamovať až 188 hodín hudby alebo pozerať až 21 hodín obľúbených seriálov.

Fotografujte zblízka, z diaľky alebo kdekoľvek  so systémom štyroch kamier s umelou inteligenciou na motorola moto g⁸ power. Urobte bleskové snímky na hlavnom 16 MP fotoaparáte s rýchlym zaostrením a s automatickým zaostrovaním na detekciu fázy alebo nasnímajte rozsiahle fotografie krajiny s ultraširokouhlým objektívom, vďaka ktorému sa zmestí do záberu až 4x viac v porovnaní so štandardným objektívom. Priblížte si to, na čom najviac záleží s teleobjektívom s vysokým rozlíšením, ktorý zachytí aj vzdialené detaily pri zachovaní neuveriteľnej kvality obrazu. Alebo vyhotovte uchvacujúce zábery zblízka pomocou špeciálnej kamery Macro Vision, s ktorou budete 5x bližšie k fotografovanému objektu. A pre portréty na Instagram použite prednú selfie kameru s technológiou Quad Pixel², ktorá taktiež prináša ostré a sýte fotografie.

moto g8 power bol vytvorený na oživenie vášho obľúbeného obsahu s výkonnými duálnymi stereo reproduktormi. Vďaka inteligentnému zvuku Dolby® budete počuť zvuky, ktoré sú o 50% hlasnejšie³, a získate tak krištáľovo čistý zvuk, ktorý je zvyčajne vyhradený pre vašu obývaciu izbu. Aj vaše obľúbené filmy, seriály alebo hry budú vyzerať lepšie ako naživo na famóznom 6,4 ” Max Vision displeji.

S osemjadrovým procesorom Qualcomm® Snapdragon ™ 665 a 4 GB pamäte RAM vám moto g⁸ power poskytuje všetok potrebný výkon. Scrollujte, sledujte, pracujte a hrajte plynulo. Vďaka 64 GB úložného priestoru si uchováte všetky obľúbené aplikácie, hudbu, filmy a fotografie.

Tento výkonný smartfón ustojí aj poliatie a postriekanie vodou. Vodoodpudivý dizajn⁴ zairučuje, že váš telefón je chránený zvnútra aj zvonka, takže obavy môžete hodiť za hlavu. moto g8 power prichádza s exkluzívnymi Moto Zážitkami a je poháňaný ultračistou verziou operačného systému Android™ 10 bez zbytočného softvéru.

Dostupnosť a cena

moto g8 power bude na Slovensku dostupný od 7. Februára 2020 s odporúčanou cenou 229 EUR.

Motorola

Všetky autorove články
Motorola Moto g8 telefon smartfon

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať