Na predobjednanie novinky Galaxy S20 FE máte už len necelé dva dni

0

Špeciálny projekt

Samsung minulý týždeň predstavil svoju novinku Galaxy S20 FE, ktorú môžeme považovať za vstupnú bránu pre mladých do radu Galaxy S. Ako smartfón najvyššej triedy ponúka Galaxy S20 FE mnohé z funkcií, ktoré si milovníci tohto radu podľa vlastných vyjadrení najviac cenia, a to za odporúčanú cenu 649 Eur. Nový smartfón ponúka to najlepšie z radu Galaxy S20, napríklad vynikajúci 6,5-palcový displej FHD, fotoaparát s trojnásobným objektívom profesionálnej triedy s umelou inteligenciou, vyspelý procesor, bleskurýchlu konektivitu, batériu s celodennou výdržou alebo veľa úložného priestoru, to všetko v elegantnom modernom prevedení.

Smartfón Galaxy S20 FE bude na Slovensku dostupný od 2. októbra v šiestich farbách - červenej, oranžovej, fialovej, zelenej, modrej a bielej. Ak však chcete k nemu dostať bonus, využite posledné dva dni na jeho predobjednanie. Šancu máte len do polnoci 1. októbra. Kto si predobjedná zariadenie Galaxy S20 FE zo slovenskej distribúcie na samsung.sk, v značkových predajniach Samsung alebo u vybraných predajcov elektroniky a zároveň splní ďalšie podmienky stanovené v podrobných pravidlách kampane, získava nárok na smart náramok Galaxy Fit2 alebo herný ovládač a 3-mesačné predplatné Xbox Game Pass.

Môžete si vybrať zo šiestich farebných variantov Cloud Red (červená), Cloud Orange (oranžová), Cloud Lavender (fialová), Cloud Mint (zelená), Cloud Navy (modrá) a Cloud White (biela). Certifikát IP68 svedčí o tom, že je Galaxy S20 FE odolný voči vode i prachu. Nový smartfón má špičkový Infinity-O Super AMOLED displej s uhlopriečkou 6,5 palca a obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Galaxy S20 FE ponúka fotoaparáty profesionálnych kvalít.

Zadný fotoaparát má tri snímače, disponuje nočným režimom využívajúcim viacnásobnú expozíciu a stabilizáciu na báze AI. Ultraširokouhlý fotoaparát má zorný uhol 123°. Na zachytenie deja vo väčšej vzdialenosti je zas určený trojnásobný optický zoom, prípadne funkcia kombinovaného 30X Space Zoom  s ktorým si priblížite aj veľmi vzdialené objekty. Samozrejmosťou je optická stabilizácia objektívov. Predná selfies kamera  s technológiou a technológiou tetra-binning má rozlíšenie 32 MPx.

Zobrazit Galériu

Ľuboslav Lacko

Všetky autorove články
Samsung Galaxy

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať