CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Nové BMW M5 bude súčasťou hry Need for Speed No Limits. Nová verzia obľúbenej pretekárskej mobilnej hry od Electronic Arts priná

Tlačové správy
0

Nové BMW M5 bude súčasťou hry Need for Speed No Limits. Nová verzia obľúbenej pretekárskej mobilnej hry od Electronic Arts prináša animovanú verziu nového BMW M5 miliónom hráčov na celom svete.

Milióny hráčov po celom svete sa môžu tešiť na úžasný nový prírastok do hry „Need for SpeedTM No Limits“: Už tento víkend bol do tejto veľmi úspešnej pretekárskej hry pre smartfóny zaradené nové BMW M5 (kombinovaná spotreba paliva: 10,5 l/100 km; kombinované emisie CO2: 241 g/km). Tento vysoko výkonný sedan je exkluzívnou súčasťou najnovšieho turnaja „Xtreme Racing Championship“; hráči sa do súťaže môžu zaregistrovať do 9. februára. Po zaregistrovaní budú mať BMW M5 k dispozícii sedem dní, kedy na ňom môžu predviesť svoje schopnosti v sérii súťažných jázd. Víťazom bude model trvalo sprístupnený. 

„Need for SpeedTM No Limits“ je prvou adaptáciou mimoriadne obľúbenej série pretekárskych videohier „Need for SpeedTM“ pre mobilné zariadenia. Za dva a pol roka od uvedenia na trh sa stala jednou z najpopulárnejších pretekárskych hier pre smartfóny na svete s niekoľkými miliónmi prevzatí a veľmi aktívnou komunitou. Hra ponúka široké spektrum sprístupniteľných vozidiel, ktoré si možno prispôsobiť podľa individuálnych preferencií a otestovať proti ďalším hráčom z celého sveta v rôznych režimoch pretekov. Hráči na celom svete už dokopy absolvovali vyše 11 miliárd pretekov. 

Značka BMW už je súčasťou tejto hry – sú v nej modely BMW M3 Coupé (1999), BMW M4 Coupé (2014) a BMW M2 Coupé (2015). K tejto trojici sa teraz pridáva aj nové BMW M5 Sedan. Bude integrované do ikony aplikácie a predstavené aj v traileri (upútavke na hru). Model BMW M5 je najrýchlejšie vozidlo v kategórii športových vozidiel. Nadšenci videohry na celom svete sa tak budú môcť previezť v tomto novom športovom sedane ešte pred jeho oficiálnym uvedením na trh v marci 2018.

Spoločnosť Electronic Arts a BMW M5 sa už spolu zapísali do histórie. Tento sedan ohlásil svoju svetovú premiéru minulý rok – nie na autosalóne, ako je zvykom, ale na najväčšom európskom veľtrhu interaktívnych hier a zábavy GamesCom v Kolíne. Prečo? Ešte pred predstavením BMW M5 v showroomoch si ho hráči mohli vyskúšať v akčnej pretekárskej hre „Need for SpeedTM Payback“, ktorá bola predstavená na veľtrhu GamesCom 2017. Medzičasom hráči z celého sveta najazdili na novom sedane BMW radu 5 na virtuálnych okruhoch „Need for SpeedTM Payback“ okolo 480 000 hodín, čo je asi 55 rokov.

BMW M5 pokračuje v dlhej histórii modelov značky BMW v úspešnej sérii pretekárskych videohier „Need for SpeedTM“. Prvé BMW účinkovalo v hre „Need for SpeedTM“ už v roku 1997; prvý model BMW M5 v roku 1999. Tieto modely nasledovali BMW M3 v „Need for SpeedTM Most Wanted“ z roku 2005, BMW M3 GTR v „Need for SpeedTM Shift“ z roku 2009 a mnohé ďalšie vozidlá vrátane BMW M4, M6 a Z4 M. Len pred troma rokmi, v roku 2015, mal veľkú premiéru model BMW M2 vo vtedy aktuálnej edícii hry „Need for SpeedTM“.

Zobrazit Galériu

BMW Group

Všetky autorove články
BMW Need for Speed

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať