CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Nové programy Insight HD a Insight UHD

Tlačové správy
0

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group informuje o zaradení programu National Geographic HD na predvoľbu Skylink Ochutnávka a spustení dvoch nových programov Insight HD a Insight UHD.

Insight HD a Insight UHD

Od 4. 4. 2017 sa súčasťou základného balíčka Digital stanú dva nové televízne programy – Insight HD a Insight UHD, ktoré zákazníkom Skylinku prinesú množstvo najlepších reality show, zábavných a ďalších športových aj cestopisných programov v modernej forme. Oba programy vysielajú v anglickom alebo nemeckom jazyku a prinášajú rovnakú programovú ponuku. Líši sa len technickou kvalitou prenosu.

Zatiaľ čo Insight HD sa stane už šesťdesiatym programom, ktorý prinášame vo vysokom rozlíšení HD, sme veľmi radi, že môžeme uspokojiť aj tých zákazníkov Skylinku, ktorí žiadajú programy v najnovšom formáte UHD (Ultra HD). Tento formát poskytuje 4x vyššie rozlíšenie ako súčasný formát HD. Insight UHD budú môcť prijímať len tí zákazníci Skylinku, ktorí majú moderný 4K televízor so satelitným tunerom a s podporou kodeku HEVC.

Parametre pre naladenie programov Insight HD a Insight UHD viď tabuľka nižšie.

Programy

Satelit Astra

Frekvencia (MHz)

Polarizácia

FEC

Symb. r. (KS/s)

Norma

Pilot

Pozícia vo FastScan CZ/SK

Insight HD

19,2°E

11 229

V

2/3

22 000

DVB-S2/8PSK

OFF

31/16

Insight UHD

19,2°E

12 344

H

2/3

30 000

DVB-S2/8PSK

OFF

32/17

Programy Insight HD a Insight UHD nie sú dostupné na dekódovacích kartách Irdeto ICE v móde CryptoWor

Skylink

Všetky autorove články
Skylink

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať