SAMSUNG_112021 SAMSUNG_112021 SAMSUNG_112021 Advertisement

Novell uvádza GroupWise 2012

0
Spoločnosť Novell dnes oznámila dostupnosť novej verzie riešenia Novell® GroupWise® 2012, účinnej sady nástrojov pre tímovú spoluprácu, ktorá skvalitňuje spôsob, akým užívatelia pracujú a komunikujú. Najnovšia verzia riešenia Novell GroupWise 2012 zahŕňa prvky pre podporu produktivity v rámci podnikového prostredia, vrátane vylepšeného webového rozhrania, webovej podpory pre iPad a integrácie s Novell Vibe a Skype. Uvedenie Novell GroupWise 2012 tiež dokazuje odhodlanie spoločnosti Attachmate poskytnúť častejšie aktualizácie produktov, reagujúc tak na potreby zákazníkov.

Novell GroupWise 2012 taktiež jasne demonštruje odhodlanie skupiny Attachmate poskytovať častejšie aktualizácie produktov a plniť tak požiadavky zákazníkov.

GroupWise 2012 umožňuje bezpečný a spoľahlivý prenos správ aj vo svete sociálnej spolupráce a prináša zvýšenie osobnej produktivity vďaka možnosti zobrazovania stavu na Skype, SMS správ a služby „ click-to-call ". Integrácia Novell Vibe s Novell GroupWise, prostredím, na ktoré každý deň spoliehajú milióny užívateľov, prináša tímovú produktivitu, správu súborov a obsahu aj automatizáciu podnikových procesov. Spoločnosť Novell investovala do vylepšení týchto nástrojov pre spoluprácu veľké množstvo času a úsilia. Vďaka tomu dokázala vyvinúť prostredie, ktoré spája dostupnosť a spoľahlivosť elektronickej pošty s najnovšími nástrojmi pre tímovú spoluprácu, čím užívateľom umožňuje maximalizovať zdieľanie a výmenu informácií.

Aktuálna správa Market Trends vydaná konzultačnou firmou Gartner tvrdí, že „ za posledných 15 rokov sa väčšina organizácií spoliehala na elektronickú poštu ako na jeden zo spôsobov svojej podnikovej elektronickej komunikácie. Avšak ďalšie formy komunikácie - ako napríklad IM (Instant Messaging), textové správy, wikipedia, blogy, nástroje pre spoluprácu a sociálne siete - začínajú naberať na prevahe a mali by byť zahrnuté do komplexnej firemnej stratégie elektronickej komunikácie."* Vďaka sade Novell GroupWise 2012 sa organizácie nebudú musieť rozhodovať medzi svojim overeným podnikovým riešením pre elektronickú poštu a novými voľne dostupnými nástrojmi na spoluprácu, ktoré chcú ľudia využívať. Všetky tieto nástroje novej generácie môžu teraz využívať v rámci rozhrania Novell GroupWise, ktoré ich zamestnanci dobre poznajú a radi využívajú.

„ Kvalita riešenia Novell GroupWise 2012 znovu potvrdzuje našu dôveru ku technológiám od Novellu.

Beta verziu sme dokonca počas väčšiny jej testovacieho obdobia využívali v ostrej prevádzke - a s veľmi dobrými výsledkami, " povedal Edmund Weber, odborník na technológie z University v nemeckom Regensburgu. „Všetko fungovalo úplne dokonale - počas celého testovacieho obdobia beta verzie nedošlo k jedinému zlyhaniu poštového agenta.. Viac ako 40 tisíc užívateľov na Univerzite využíva rozšírené funkcie riešenia Novell GroupWise 2012, vrátane oveľa rýchlejšieho prístupu používateľov na internet. Každému odporúčam, aby na novú verziu prešiel tiež. "

Rozšírené mobilné funkcie zahŕňajú nové, efektívnejšie rozhranie pre prístup k internetu, ktoré užívateľom umožňuje dosiahnuť vyššiu produktivitu na cestách a zároveň znižuje potrebu administrácie IT. Okrem zabezpečenia užívateľsky nenáročnej alternatívy k synchronizácií , aktuálne dostupnej prostredníctvom nástroja Novell Data Synchronizerhttp://www.novell.com/products/data-synchronizer/http://www.novell.com/products/data-synchronizer/, poskytuje Novell GroupWise 2012 podporu rôznych webových šablón, umožňujúc tak napr. vlastníkom iPad zariadení možnosť priamo kontrolovať a vytvárať správy, schôdzky, úlohy a i.

„ Riešenie Novell GroupWise 2012 je dôležitou súčasťou našej progresívnej trhovej stratégie" povedal Bob Flynn, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Novell. „ GroupWise 2012 dokazuje naše odhodlanie investovať do špičkovej technologickej kvality a našu orientáciu na zákazníkov. Prinášame im spôsob, ako jednoducho ponúkať nástroje pre sociálnu spoluprácu v rámci ich existujúcej, skúsenosťami preverenej platformy elektronickej komunikácie GroupWise. "

Dostupnosť
Aplikácia GroupWise 2012 je dostupná od konca januára 2012.Podrobnejšie informácie o GroupWise nájdete na www.novell.com/groupwise.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať