PANASONIC PANASONIC PANASONIC

Nový 100% presný test na protilátky by mohol byť prielomom v boji s koronavírusom

1

Nový test na zistenie, či ľudia boli niekedy infikovaní koronavírusom, je stopercentne presný, tvrdia lídri v oblasti verejného zdravia. Pomôže odhaliť, koľko ľudí už malo covid-19 a teraz môžu mať určitý stupeň imunity. Krvný test na protilátky vyvinula švajčiarska farmaceutická spoločnosť Roche.

Nezávislé hodnotenie vládnou agentúrou Public Health England v zariadení v Porton Down ukázalo, že sérologický test Roche Sars-CoV-2 je „veľmi špecifický“ a jeho presnosť bola 100 % pri odhaľovaní ľudí, ktorí niekedy mali covid-19. Hoci stále nie je jasné, do akej miery prítomnosť protilátok naznačuje imunitu proti covid-19, podľa odborníkov ide o „veľmi pozitívny vývoj“.

Zdroj: newschain.uk.

Redakcia

Všetky autorove články
korona covid vyskum veda

1 komentár

parsnipsassure reakcia na: Nový 100% presný test na protilátky by mohol byť prielomom v boji s koronavírusom

21.4.2021 14:04
We provide a wide range of offshore services such as company formation and maintenance, creating and maintaining bank accounts, etc. Most common reasons for choosing the offshore are optimization of taxes, asset protection, captive insurance, protection of intellectual property, confidentiality and privacy. https://www.baltic-legal.com/offshores-company-services-eng.htm
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať