SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement

Oclean W1: Inteligentná ústna sprcha

1

Inteligentná ústna sprcha Oclean W1 využíva miešanie vody a vzduchu na účinnejšie a efektívnejšie čistenie medzizubných priestorov, odstraňuje priľahlý zubný povlak a vytvára čisté a zdravé prostredie medzi zubami a prípadnými zubnými náhradami. Jeho veľkosť a dizajn umožňujú nahradiť tradičné zubné nite.

Prostredníctvom inovatívnej aerodynamickej technológie sa do vody primiešava vzduch a vzduchové bublinky obsahujúce kyslík ktoré sa nepretržite rozprašujú, aby čistili a prenikali hlboko do medzizubných priestorov. Vysokotlaková vzduchová pumpa stlačí vzduch na 140 kPa a uvoľní ho v okamihu 0,14 sekundy, aby sa zvýšil impulz na preniknutie do medzery medzi zubami, odstránenie zvyškov jedla a zubného povlaku.

Inovatívna aerodynamická technológia dodáva v porovnaní s čistým vodným výplachom aj veľké množstvo kyslíka. Zabudovaný inteligentný čip SoC, zaznamenáva údaje o každom pohybe. Bluetooth 4.0 umožní pripojenie k mobilnej apke, ktorá umožňuje ďalšie možnosti prispôsobenia. Na tele ústnej sprchy nájdeš dva podsvietené tlačidlá, spolu s ďalšími troma kontrolkami, ktoré určujú práve vybraný režim čistenia.

Ústna sprcha ponúka 3 čistiace režimy pre dokonalú čistotu medzizubných priestorov a ústnej dutiny. Režim hĺbkového a režim štandardného čistenia slúžia na vyčistenie zdravých zubov. Využívaná metóda miešania vody so vzduchom slúži na ochranu ďasien či zníženie poškodenia chrupu. Masážny režim je určený pre citlivé zuby, upokojuje ďasná a zaistí vám svieži dych.

Xiaomi Oclean W1 obsahuje profesionálnu trysku ohnutú do 45° uhla. Vďaka sklonu je veľmi výkonná a objem vstrekovanej vody je koncentrovaný. Dýza je otočná o 360° a tým zaručí vyčistenie aj ťažšie dostupných miest ústnej dutiny. Silikónová dýza na konci slúži na ochranu vašich ďasien pred poškodením. Plné nabitie trvá približne 2 hod. Vďaka malému tlačidlu zabudovanému v tele kefky viete, kedy je batéria plne nabitá. Protišmykové vyhotovenie zaručí šetrné a pohodlné čistenie. Výdrž batérie zaručí využívanie ústnej sprchy až 30 dní na jedno nabitie.

Hlavné vlastnosti

  • 3 čistiace režimy – štandardný, jemný, masážny
  • 9 úrovní výkonu
  • Pripojenie pomocou Bluetooth
  • Kapacita nádrže na vodu 30 ml čo vydrží 2 minúty presného čistenia
  • Doba nabíjania 2 hod.
  • Výdrž batérie až 30 dní
  • Hmotnosť 0,153 kg

Aplikácia Oclean na stiahnutie pre Android: Oclean X pre Android
Aplikácia Oclean na stiahnutie pre iOS: Oclean X pre iO

Obsah balenia:

1x Oclean W1
1x nabíjací kábel
2x trysky
1x cestovné puzdro
1x manuál

Objednávkygozbx.com.

Kód na 10$ zľavu: OCLEANW1

Cena: 69.99$

Zobrazit Galériu

1 komentár

Čože? 70€? To si snáď robia srandu. Z čoho vyžijeme? Nekúpime. reakcia na: Oclean W1: inteligentná ústna sprcha

19.9.2021 18:09
Čože? 70€? To si snáď robia srandu. Z čoho vyžijeme? Nekúpime.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať