NICEBOY_102021 NICEBOY_102021 NICEBOY_102021

Xiaomi otvára štvrtý Mi Store

Tlačové správy
0

Otvorením štvrtej predajne Mi Store rozširuje spoločnosť Xiaomi svoje pôsobenie na slovenskom trhu

 Spoločnosť Xiaomi, svetový líder v oblasti technológií,  otvorí 16. septembra 2021 svoj štvrtý Mi Store na Slovensku. Nachádzať sa bude v Bratislave v EUROVEA, na Pribinovej ulici 8. Slávnostné otvorenie sa začne o 10:00. Počas celého dňa budú mať Mi fanúšikovia možnosť zakúpiť si vybraný sortiment produktov za otváracie zľavy až do výšky 50%.

Mi store v EUROVEA bude už štvrtý na slovenskom trhu od roku 2018, kedy bol otvorený prvý Mi Store v Bratislave v Bory Mall. Druhý bol otvorený v roku 2020 v Prešove v nákupnom centre Novum a tretí bol otvorený v Máji tohto roku v Obchodnom dome Urban v Košiciach. Rozširovanie obchodného pôsobenia spoločnosti Xiaomi v rámci Slovenska má strategický cieľ, ktorým je zjednodušiť dostupnosť smartfónov a ekosystému pre všetkých Mi fanúšikov.

Úspech spoločnosti Xiaomi je postavený na rešpekte voči jej fanúšikom, o čom svedčia aj vynikajúce obchodné výsledky za prvý polrok 2021. Podľa zverejnených údajov o dodávkach smartfónov agentúry Canalys za 2. štvrťrok  2021 sa spoločnosť Xiaomi po prvý raz umiestnila na 1. mieste v Európe s trhovým podielom vo výške 28% a medziročným rastom na úrovni 70%, čo dokazuje rýchly rast a dynamiku spoločnosti na európskom trhu. V CEE si držíme 1. pozíciu s ročným rastom na úrovni +82% a jednotkovým podielom 32%. Na Slovensku Xiaomi dosiahla vedúcu pozíciu s trhovým podielom 48% a medziročným rastom na úrovni 90%.

Slávnostného otvorenia sa zúčastní Milan Dzilský ako zástupca spoločnosti Xiaomi na Slovensku a Vladimír Pavlovič, zástupca Mystical, a.s., ktorí návštevníkov privítajú príhovorom.

Xiaomi

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať