Inteligentná banka ti pomôže udržať peniaze na účte + môžeš súťažiť o štýlové BMW na 2 týždne!

3

ŠPECIÁLNY PROJEKT

Minule sme si spomínali, že k najčastejším novoročným predsavzatiam patrí začať viac šetriť. A hoci si si náhodou dal iný challange, tak je veľká pravdepodobnosť, že naň budeš aj tak potrebovať peniaze. Splniť si záväzok či sen vôbec nie je také jednoduché, však? Kým sa človek spamätá, tu nákup, tam nákup a peniaze sú zrazu fuč. Účet trpí suchotami, ďalšia výplata ďaleko, tak aké sporenie, z čoho? Našťastie, pre dnešného Slováka, ktorý rýchlejšie peniaze míňa než sporí, je tu pomoc – banka môže šetriť jeho peniaze za neho. Bezbolestne a automaticky. Ako? Jednoducho, SYSLENÍM. Ver, v apke 365.bank to máme vyskúšané.

Syslím si, teda som

Syslenie sporí za teba vytrvalo a sústavne, po malých čiastkach. Funguje to skoro samo, ale najprv sa musíš rozhodnúť medzi dvoma sporiacimi pravidlami. Buď si vyberieš zaokrúhľovanie platieb kartou alebo bezcentový účet. Centy či celé eurá, ktoré ti takto vzniknú, sa presunú do sporiaceho podúčtu Syslenie.

Zaokrúhľovanie

Prvé pravidlo hovorí, že ak chceš, môžeš dať pokyn banke, aby každú tvoju platbu kartou zaokrúhľovala. Môžeš si pritom vybrať zaokrúhľovanie na jedno, päť alebo desať eur. Rozdiel, ktorý takto vznikne, pošle na tvoj syslí podúčet. Napríklad, keď pozveš kolegu na obed a zaplatíš 12 eur, pri zaokrúhľovaní na 5 eur ti apka stiahne 15 eur, pričom 3 eurá ti automaticky idú na Syslenie.  Pokiaľ si chceš nasporiť viac peňazí a čo najrýchlejšie, zvoľ zaokrúhľovanie na desiatky. Takto môžeš mať na konci mesiaca pokojne aj 100 eur. A to už je suma, ktorá poteší aj menej  šikovného, ale zato „sporeniachtivého“ človeka.   

Bezcentovka

Druhé pravidlo sporenia je tiež zaokrúhľovacie, no funguje iným spôsobom. Apka bude strážiť tvoj bežný účet, aby na ňom ani za svet nezostali žiadne drobáky. Takže, ak spravíš prevod, zaplatíš kartou, prípadne ti niekto pošle peniaze s centovým zostatkom, už aj tieto centy aplikácia presunie na tvoje Syslenie. Predstav si, že ti vráti kolega za obed 15,80 eur, pravidlo bezcentovky sa poteší a 80 centov okamžite pošle na Syslenie. Takýmto spôsobom suma na sysliacom podúčte pomaly, ale isto narastá a nadupaný mobil, ktorý sa ti zdal byť taký nedostupný, začína nadobúdať jasné kontúry... 

A vieš čo? Aby si sa potešil, banka ťa za túto tvoju sysliu snahu zhŕňať peniaze, ešte odmení slušným úrokom 3,65 %. Úroky sa pripisujú vždy raz za mesiac a na to, ako tvoja nasporená suma pekne rastie, sa môžeš pozrieť na svojom konte v 365.bank v časti Syslenie.

Tak, teraz je už len na tebe vybrať si, ktoré sporiace pravidlo sa ti viac páči. Aby ti čím skôr pomohlo splniť si novoročné predsavzatie alebo ti pomohlo odložiť si niečo bokom. Navyše, ak sa zapojíš aj do súťaže, ako bonus môžeš ešte vyhrať štýlové BMW na celé dva týždne.

Súťaž s 365.bank o štýlové BMW na dva týždne

Máš aj ty novoročné predsavzatie, kúpiť si tento rok niečo, po čom veľmi túžiš, ale zatiaľ sa ti naň nepodarilo našetriť? Môže to spraviť tvoja banka namiesto teba. Pomôžeme ti, aby nadupaný foťák, tablet, mobil alebo dizajnový nábytok mohol zamieriť do tvojej domácnosti. A ešte aj môžeš vyhrať skvelú cenu: štýlové BMW na dva týždne!

Podmienky súťaže:

           - stiahni si appku 365.bank
           - založ si účet a začni sysliť
           - ​​​napíš do komentu, na našej Facebookovej stránke, ktoré sporiace pravidlo sa ti viac páči

Súťaž trvá do 14. februára 2019, žrebovať sa bude z troch súťažných kôl.

Zobrazit Galériu

365.bank

Všetky autorove články

3 komentáre

BMV reakcia na: Poradíme, ako moderne sporiť s inteligentnou bankou + súťaž o štýlové BMW na 2 týždne!

30.1.2019 12:01
BMV
Reagovať

mar11fab@msn.com reakcia na: Poradíme, ako moderne sporiť s inteligentnou bankou + súťaž o štýlové BMW na 2 týždne!

30.1.2019 11:01
bezcentovka
Reagovať

Syslenie reakcia na: Poradíme, ako moderne sporiť s inteligentnou bankou + súťaž o štýlové BMW na 2 týždne!

30.1.2019 11:01
Bezcentovka
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať