SAMSUNG_082022 Advertisement SAMSUNG_082022 Advertisement SAMSUNG_082022 Advertisement

Pozrite sa, ako by ste vyzerali ako zombie

Výskum a vývoj
3

Začiatkom roka 2019 prišla NVIDIA s open source nástrojom StyleGAN (Style Generative Adversarial Network). Toto rozšírenie architektúry GAN dokáže generovať pôsobivo fotorealistické obrázky a zároveň ponúka používateľovi kontrolu nad štýlom obrázka. Tohtoročné zlepšenie StyleGAN2 bolo inšpiráciou pre web Toonify Yourself, ktorý mení reálne tváre na kreslené postavičky a vytvorilo ho niekoľko nezávislých vývojárov.

Vývojár Josh Brown Kramer z Nebrasky posunul technológiu na vyššiu úroveň a vytvoril generátor zombie. Založil verejnú webovú stránku Make Me A Zombie, kde môže ktokoľvek bezplatne nahrávať ľubovoľné fotografie a premeniť ich na zombie pomocou generátora. Pôvodný generátor obrázkov ľudí StyleGAN2 je prvou vrstvou modelu a generátor zombie poslednou.

Na výcvik neurónovej siete použil Kramer 50-tisíc fotografií tvárí vygenerovaných pomocou StyleGAN2 a 300 obrázkov ľudí so zombie mejkapom a v halloweenskych maskách, ktorých zdrojom boli Pinterest a Google. Model bol trénovaný na GPU NVIDIA 2080 Ti a na párovanie čŕt realistických tvárí a zombie bolo využité Pix2PixHD.

Zdroj: syncedreview.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

3 komentáre

reakcia na: Pozrite sa, ako by ste vyzerali ako zombie

7.11.2020 13:11
S Bidenom veľa roboty nemali...
Reagovať

výskum a vývoj ? reakcia na: Pozrite sa, ako by ste vyzerali ako zombie

6.11.2020 11:11
p i č o v i n a ! ! !
Reagovať

RE: výskum a vývoj ? reakcia na: výskum a vývoj ?

6.11.2020 21:11
V usa je v kurze zoombie je uz viac in, ako ufo...
A toto su dosledky :D
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať