ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement

SWAN prináša novú služby IPTV televízie

3

SWAN prináša IPTV televíziu postavenú na novej,  kompletne prepracovanej platforme. Nové užívateľské rozhranie má elegantný dizajn a množstvo vylepšení. Celý systém IPTV bol naviac implementovaný do novej rady set top boxov, ktoré okrem atraktívneho dizajnu ponúkajú aj nadštandardnú rýchlosť a lepší užívateľský komfort.

SWAN od tohto týždňa ponúka novým zákazníkom, nový set-top box s moderným dizajnom úplne novým užívateľským rozhraním.

Jednou z noviniek je veľmi vyhľadávaná funkcia sledovania a vyhľadávania programu či relácie podľa vlastných preferencií. Stlačením tlačidla na domovskej obrazovke sa  možno dostať do prehľadného archívu. Ten ponúka na výber rôzne programy s uvedeným percentuálnym hodnotením obľúbenosti, ktoré boli odvysielané a môže si ich pozrieť zo záznamu. V Archíve môžete vyhľadávať podľa želaného programu voľbou filmových žánrov, alebo vyhľadávania podľa názvu programu. Televízny archív je doplnková služba spoplatnená mesačnou sumou 2,99€ s DPH.

Upravený je aj nový programový sprievodca EPG ktorý ponúka pohľad do minulosti odvysielaných relácií až 7 dní späť, ktoré si viete pozrieť z archívu, ako aj podrobný rozpis budúcich programov v ktorom si môžete nastaviť nahrávanie.

Zmenilo sa aj prepínanie programov. Po novom je k dispozícii aj časová os vysielaného programu, vďaka ktorej môžete program sledovať s onestorením.  Služba nahrávanie vlastného obsahu je spoplatnená mesačným poplatok vo výške 0,99€ s DPH.

Hlavnou zmenou je však multiplatformová podpora televízie. Zákazníci môžu teraz sledovať televíziu na viacerých zariadeniach súčasne cez webové rozhranie moje.swango.sk, alebo cez aplikáciu pre zariadenia iOS alebo Android. Služba bude naviac dostupná aj cez akékoľvek pripojenie od iných operátorov, či už v mobilnej alebo pevnej sieti.

S novou digitálnou IPTV televíziou prichádza aj nový set top box Arris VIP 4205, zaujme malými rozmermi a neopezeraným oválnym dizajnom. S príchodom nového roka pribudnú ďalšie aplikácie ako Android TV, Apple TV, aj aplikácii pre najnovšie televízory najpredávanejších značiek spoločností Samsung či LG.

Cenovka novej platformy, na potešenie zákazníkov, ostane na rovnaká v prípade aktuálnej ponuky Digitálnej TV. Základný balík s viac ako 40 programami stojí 7,99€, najvyšší XL balík obsahujúci viac ako 120 programov bude pre zákazníkov dostupný za 19,99€ mesačne.

Zobrazit Galériu

René Hubinský

Všetky autorove články

3 komentáre

A ? reakcia na: SWAN prináša novú služby IPTV televízie

8.11.2020 17:11
Katastrofa.
Cca dva mesiace dozadu, som sa rozhodol vyskusat IPTV. Uplnou nahodou som si ako prve vybral sledobanie.tv . Aj preto, ze vyskusanie na mesiac bolo takmer zadarmo. Na dryhybden som skusobne zaplatil najvyssie balik. Funguje to yolne paradne . Appka je dostupna aj na smart telkach ( pouzivam Panasonic ) aj na Android Tv ( pouzivam Nvidia shield ). Ked som zistil, ze chybaju niektore programy , hlavne ceske rypu Prima, Nova, naivne som sa zacal obzerat po niecom inom . Naco som prisiel ? Ze "zavedeni" operatori ako Orange, Tcom, O2, Skylink, LepsiaTV , Swan stoja za ... . Kazdy si doplnte sami. Smutneeeeeeeeee. Hladam teraz nieco vo svete, kde b y boli aj SK a CZ kanaly.
Reagovať

RE: A ? reakcia na: A ?

11.11.2020 23:11
Skúste antik.sk
Úplna spokojnosť za tú cenu
Reagovať

. reakcia na: SWAN prináša novú služby IPTV televízie

6.11.2020 11:11
To sa ani neda citat, co za bludy su v tomto clanku. Ziadne informacie, iba vety ako od cloveka s IQ pod sto, co opisuje ovalny dizajn ovladaca.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať