PMI_092022 PMI_092022 PMI_092022

Video: Pracovný stôl za 7600 dolárov umožní prácu poležiačky

0

Ak máte napríklad chrípku a napriek tomu chcete pracovať v posteli, máte dve možnosti: sedieť s podopretým chrbtom a notebook podložiť vankúšmi alebo skrčiť kolená a laptop oprieť o brucho. V oboch prípadoch zvládnete nanajvýš napísať jeden či dva e-maily.

No čo keby ste mohli pracovať pohodlne ako v posteli, no s komfortom podobným kancelárii? Tento predpoklad by malo spĺňať pracovisko Signature Altwork Station, starostlivo navrhnutý stôl s oceľovým rámom, ponúkajúci bohaté možnosti nastavenia. Vyrobila ho kalifornská spoločnosť Altwork, ktorá ho predáva za 7650 dolárov.

Možno vám trochu pripomenie kreslo u zubára. Hoci zostava nie je taká pohodlná ako inteligentná posteľ či masážne kreslo, poloha nastaviteľná o 180° a súprava magnetickej myši a klávesnice môžu ponúknuť podobný pocit uvoľnenia.Monitor a laptop nie sú súčasťou dodávky.

Signature si zapamätá 4 vaše obľúbené predvolené pozície, magnetická klávesnica a myš umocňujú pocit „nulovej gravitácie“. Cieľom Signature Altwork Station je ponúknuť hodiny produktivity v pohodlí, priniesť úľavu vašej chrbtici. Vzhľadom na mastnú cenu je však cieľová skupina veľmi úzka, ide predovšetkým o vedúcich firiem a podnikateľov. No umiestnenie takéhoto zariadenia do kancelárie by vyvolalo prinajmenšom zhovievavé úsmevy kolegov a návštevníkov.

Zdroj: mashable.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
praca online pocitac notebook inovácie

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať