SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Prázdninové dobrodružstvá s kamerou LAMAX W9.1

Tlačové správy
0

Zaznamenaj všetky svoje zážitky ako profík. Akčná kamera LAMAX W9.1 je tu pre teba na zemi, vo vode aj vo vzduchu. Vydaj sa splavovať rieku, brázdiť lesy na bicykloch alebo roztoč svoje dobrodružné leto inak, zážitky v každom prípade zostanú zdokumentované. A vôbec nezáleží na tom, či si amatér alebo profesionálny video tvorca.

Zábery, pri ktorých sa bude každému zatajovať dych, ti pomôže ešte vylepšiť pár vychytávok. Vyskúšaj režim slowmotion alebo efektné timelapse shoty pre skutočne osobité zábery. Zvládneš aj selfíčka, kamera totiž disponuje 1,4“ displejom vpredu a 2“ dotykovým vzadu. Rozhodne nie je potrebné vyhýbať sa ani potápaniu či iným vodným dobrodružstvám, vodotesnosť do 12 metrov si s týmto prostredím poradí. Naviac je súčasťou balenia vodotesné puzdro, s ktorým môžeš až do 40 metrov. Kamera zvláda aj fotenie v rozlíšení až 20 Mpx a dokáže redukovať fisheye efekt. Super je aj redukcia šumu, ktorá za všetkých podmienok vyladí zvuk. Nahrávať môžeš až 2 hodiny na jedno nabitie a občas sa hodí aj diaľkové ovládanie a Wi-Fi. Takže poďme do akcie, niet nad zážitky.

Akčná kamera LAMAX W9.1 je počas celého mája dostupná za akčnú cenu 154, 99 . Bežná cena je 174,99 €. Viac informácií na https://www.lamax-electronics.com/sk

Zobrazit Galériu

LAMAX

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať