CANON_122023 CANON_122023 CANON_122023

Creative Live! Cam Sync 4K: Vytvárajte, streamujte a zdieľajte v 4K

Tlačové správy
0

Spoločnosť Creative Technology dnes oznámila vydanie Creative Live! Cam Sync 4K, najnovšej webkamery, ktorá je vybavená šikovnými funkciami na splnenie všetkých potrieb videokonferencií alebo streamovania. Vďaka vysoko výkonnému 8MP obrazovému snímaču Sony 4K UHD*, funkcii nastavenia podsvietenia a širokouhlému objektívu s uhlom záberu 95° zachytáva táto webkamera viac v rámci záberu a poskytuje krištáľovo čisté videá aj pri slabom osvetlení s plynulou snímkovou frekvenciou až 40 FPS. Ideálna pre profesionálov, streamerov a všetkých, ktorí chcú posunúť kvalitu videa na vyššiu úroveň.

 

Rozlúčte sa s rozmazaným videom a privítajte dokonalosť v rozlíšení 4K s Creative Live! Cam Sync 4K.

Creative Live! Cam Sync 4K však nie je len o kvalite videa. Má aj dva zabudované mikrofóny, ktoré dokážu zachytiť hlas používateľa s čistotou a presnosťou. Takže či už ide o prezentácie, živé vysielanie alebo len chatovanie s priateľmi a rodinou, táto webkamera sa postará o to, aby používatelia vyzerali a zneli skvele v akomkoľvek prostredí. Navyše má integrovaný kryt objektívu pre väčšie súkromie a univerzálnu montážnu svorku, ktorá umožňuje používateľom väčšiu flexibilitu pri hľadaní najlepšieho uhla.

Nastavenie Creative Live! Cam Sync 4K je tiež veľmi jednoduché. Je kompatibilná s UVC, čo znamená, že sa používatelia môžu hneď vrhnúť na virtuálne stretnutia a začať streamovať bez akýchkoľvek ďalších ovládačov. Je tiež kompatibilná s väčšinou videokonferenčných platforiem a obľúbenými streamovacími aplikáciami. A ak by to nestačilo, dodáva sa dokonca so súpravou SmartComms prostredníctvom aplikácie Creative. Táto súprava obsahuje funkcie, ako sú VoiceDetect a NoiseClean-Out, ktoré zabezpečia čistejšiu komunikáciu kedykoľvek a kdekoľvek.

Či už na pracovné alebo osobné použitie, Creative Live! Cam Sync 4K je dokonalým nástrojom na dosiahnutie vyššej kvality videa s čistým zvukom.

*Výstupné rozlíšenie 4K UHD a možnosť manuálneho výberu preferovaného rozlíšenia si vyžaduje kompatibilný softvér tretej strany.

Creative Live! Cam Sync 4K stojí 79,99  EUR a je k dispozícii na stránke Creative.com.

Viac informácií nájdete na stránke www.creative.com/LiveCam4K

O spoločnosti Creative                                                              

Creative patrí k svetovým lídrom v oblasti produktov digitálnej zábavy. Známy pre svoje zvukové karty Sound Blaster® a pre spustenie multimediálnej revolúcie, ktorého užívateľská základňa je viac ako 400 miliónov, Creative prináša digitálnu zábavu spolu so špičkovými zvukovými riešeniami, ktoré zahŕňajú prvotriedne bezdrôtové reproduktory, bezdrôtové slúchadlá, výkonné zosilňovače  a digitálne systémy domáceho kina ďalšej generácie Spoločnosť Creative pokračuje v znovuobjavení zariadení Sound Blaster prelomovými produktami Sound Blaster Roar a Sound Blaster X7, zameraných na novú generáciu mobilných sietí prepojením  s oblasťou počítačov, smartfónov a tabletov.

V roku 2016 spoločnosť Creative tiež predstavila X-Fi Sonic Carrier: úplne nový koncept hi-res audia a videa pre domácu zábavu. Táto technológia premosťuje a vylepšuje množstvo najmodernejších technológií a zábavných platforiem a zosobňuje audio zajtrajška.  

V roku 2018 spoločnosť Creative predstavila novú technológiu pre slúchadlá nazývanú Super X-Fi. Táto technológia reprodukuje zvuk systému viacerých reproduktorov v štúdiu s rovnakou autenticitou do zvuku slúchadiel. Super X-Fi ďalej používa technológiu umelej inteligencie na výpočet vlastného zvukového profilu založeného na jedinečnej antropometrii človeka. Super X-Fi získal viacero ocenení po celom svete, vrátane bezprecedentných 23 ocenení na podujatí CES 2019-2020. 

# # #

Toto oznámenie sa vzťahuje na produkty predstavené v Európe. Dostupnosť môže byť rôzna bez predchádzajúceho upozornenia a môže sa líšiť podľa miestnych špecifík a požiadaviek. Creative, logo Creative, Outlier a Sound Blaster sú ochranné známky alebo registrované ochranné známky spoločnosti Creative Technology Ltd v Singapure a/alebo ďalších krajinách. Slovné označenie a logo Bluetooth® sú registrované ochranné známky vlastnené spoločnosťou Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek použitie takýchto značiek spoločnosťou Creative Technology Ltd je na základe licencie. Všetky práva vyhradené.  

 

Zobrazit Galériu

Creative

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať