CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Predstavujeme Redmi 13: 108 Mpx fotoaparát v spojení so zábavnými funkciami na uvoľnenie vašej kreativity

Tlačové správy
0

Spoločnosť Xiaomi predstavila Redmi 13, najnovšieho člena rodiny Redmi, ktorý stanovuje nový štandard pre základné smartfóny. Redmi 13, vytvorený pre vnímavých používateľov, ktorí hľadajú štýl aj hodnotu, prináša elegantný smartfón nabitý množstvom vylepšení. Jedným z príkladov je jeho 108MPix hlavný fotoaparát, ktorého cieľom je pozdvihnúť zážitok z fotografovania. So štýlovým skleneným dizajnom zadnej strany, veľkým displejom AdaptiveSync s obnovovacou frekvenciou až 90 Hz¹ a podporou 33W rýchleho nabíjania² predstavuje Redmi 13 skok vpred a zdôrazňuje záväzok spoločnosti Xiaomi poskytovať zákazníkom výnimočnú hodnotu.

SAMSUNG 07M Advertisement

108MPix fotoaparát s mimoriadne jasným snímaním a zábavné funkcie pre jedinečný zážitok z fotografovania

Redmi 13 ako prvý v sérii Redmi debutuje 108MPix super jasným hlavným fotoaparátom, ktorý je vybavený 3-násobným priblížením v snímači a  poskytuje snímky s vynikajúcimi detailmi. Vďaka využitiu pokročilého 1/1,67" snímača Samsung ISOCELL HM6 a špičkovej technológii 9-in-1 pixel binning dokáže Redmi 13 vytvárať mimoriadne jasné nočné fotografie a živé HDR snímky nasiaknuté živosťou a ostrosťou. Či už zachytávate úchvatné krajinky, alebo vzácne okamihy s blízkymi, Redmi 13 umožňuje používateľom jednoducho robiť úžasné fotografie.

Okrem výnimočného výkonu hlavného fotoaparátu je Redmi 13 určený aj pre nadšencov selfie. Vďaka vylepšenému prednému fotoaparátu s rozlíšením 13 Mpix a prstencu s mäkkým svetlom, ktorý využíva displej na vytvorenie prirodzeného a vyváženého osvetlenia, prináša Redmi 13 neuveriteľné autoportréty.

Tvorcom pomáha celý rad kreatívnych funkcií, ako napríklad rôzne filmové filtre Vintage FilmCamera, ktoré poskytujú náhľady v reálnom čase a navodzujú nostalgickú atmosféru. Alebo filmFrame, ktorý umožňuje pridávať rôzne vzory rámčekov. Či už ide o dokumentovanie ciest alebo zdieľanie nezabudnuteľných zážitkov, s Redmi 13 je možné vyjadriť svoju kreativitu vďaka rôznorodým funkciám.

Elegantný sklenený dizajn zadnej strany, ktorý zvýrazní váš štýl

Redmi 13 prináša do radu Redmi rafinovanú eleganciu vďaka unikátnemu sklenenému dizajnu zadnej strany. Dostupný v štyroch farebných variantoch - čiernej, zlatej, ružovej a modrej,³ ktorá sa môže pochváliť podmanivým efektom imitujúcim morské vlny. Redmi 13 vychádza v ústrety používateľom, ktorí hľadajú štýl aj sofistikovanosť. Ponúka ľahký a zároveň kvalitný pocit pri držaní v ruke,  má hrúbku len 8,3 mm⁴. Vďaka certifikácii IP53 je tiež chránený pred vlhkým počasím a náhodným poliatím.⁵ Redmi 13 prináša výnimočnú kombináciu štýlu, výkonu a spoľahlivosti pre záujemcov, ktorí hľadajú zariadenie na doplnenie ich životného štýlu.

Pútavý 6,79-palcový displej s obnovovacou frekvenciou AdaptiveSync, ktorý ponúka lepší zážitok zo sledovania

Vďaka veľkému 6,79-palcovému displeju FHD+ s technológiou AdaptiveSync Redmi 13 inteligentne upravuje svoju obnovovaciu frekvenciu až do 90 Hz na základe scenárov používania¹. Zabezpečuje plynulý zážitok a zároveň optimalizuje výdrž batérie. Vďaka vynikajúcej farebnej hĺbke a maximálnemu jasu 550 nitov sa obsah na Redmi 13 zobrazuje živo a krištáľovo čisto aj pri jasnom slnečnom svetle. Redmi 13 je navrhnutý s ohľadom na pohodlie používateľa a odolnosť, preto je vybavený displejom Corning® Gorilla® Glass, ktorý je odolný voči každodennému opotrebovaniu a zároveň optimalizovaný pre lepšie rozpoznávanie dotykov a ovládanie. Redmi 13 získal trojnásobný certifikát TÜV Rheinland pre atribúty Low Blue Light, Flicker Free a Circadian Friendly pre vyššiu starostlivosť o oči. Zariadenie ďalej znižuje namáhanie očí a zvyšuje pohodlie v prostredí so slabým osvetlením.

Veľká 5030mAh batéria s 33W rýchlym nabíjaním² pre tých, ktorí si chcú maximalizovať svoj deň

Redmi 13 je vybavený masívnou 5030mAh batériou, ktorá poskytuje viac než celodenný výkon na jedno nabitie. Užívatelia sa môžu spoľahnúť na dlhšiu dobu používania, pričom už po 60 minútach nabíjania môžu približne 23 hodín telefonovať alebo 28 hodín počúvať hudbu.² Okrem toho, už po piatich minútach nabíjania môžu umožňuje dve hodiny telefonovania.² Redmi 13 sa dá nabiť na 100 % už za 62 minút,² vďaka 33W rýchlemu nabíjaniu.²

Novinka však nie je len o výkone - je o bezproblémovom a intuitívnom užívateľskom zážitku. Zariadenie beží na najnovšom systéme Xiaomi HyperOS,⁷ môže sa pochváliť prepracovaným používateľským rozhraním s rozšírenými možnosťami domovskej obrazovky, vylepšenou správou oznámení a intuitívnymi widgetmi pre ľahkú navigáciu a prispôsobenie. Základom je mobilná platforma MediaTek Helio G91-Ultra, ktorá ponúka robustný výkon pre najnovšie herné tituly a plynulý multitasking medzi aplikáciami. Vďaka podpore až 8 GB pamäte RAM a 256 GB úložiska ⁸ môžu zákazníci zažiť vyšší výkon a kapacitu úložiska, ktoré sú navyše posilnené technológiou rozšírenia pamäte, ktorá zvyšuje dostupnú pamäť na maximálne 16 GB ⁹. Konfigurácie úložiska s kapacitou 128 GB a 256 GB je navyše možné rozšíriť o podporu až 1 TB MicroSD⁹, čo používateľom zabezpečí dostatok priestoru pre ich obľúbené aplikácie, hry a multimediálny obsah.

Redmi 13 prináša väčšie pohodlie, obsahuje praktické funkcie, ako je 3,5 mm konektor na slúchadlá pre bezproblémové audio pripojenie, bočná čítačka odtlačkov prstov pre rýchly a bezpečný prístup a bleskové notifikácie prostredníctvom zadného LED svetla pre budíky a prichádzajúce hovory.¹⁰

Cena a dostupnosť

Redmi 13 je k dispozícii vo farbách čierna, zlatá, ružová a modrá,³ v konfiguráciách 6 GB+128 GB za 159 EUR a 8 GB+256 GB⁸ za 184,90 EUR.

Pri zakúpení do 30.júna získajú zákazníci 20-eurovú zľavu a teda Redmi 13 vo verzii 6 GB+128 GB za cenu len 139 EUR a Redmi 13 vo verzii 8 GB+256 GB za cenu iba 164,90 EUR.  

Poznámky

¹ Obnovovacia frekvencia sa automaticky nastaví na 36/48/60/90 Hz v závislosti od aktuálnej situácie. Používatelia môžu obnovovaciu frekvenciu nastaviť aj manuálne na 60/90 Hz. Obnovovacia frekvencia môže byť obmedzená podporou aplikácie.

² Napájací adaptér je k dispozícii len v niektorých krajinách a regiónoch. Napájací adaptér a dátový kábel sa predávajú samostatne. Odporúča sa používať nabíjací adaptér Xiaomi 33W Charging Combo (typ A).

³ Dostupnosť farieb sa môže na jednotlivých trhoch líšiť.

⁴ Skutočné rozmery jednotlivých produktov sa môžu líšiť. Všetky špecifikácie sú závislé od skutočného produktu.

⁵ Zariadenia s certifikáciou IP53 boli testované na odolnosť voči striekajúcej vode a prachu za prítomnosti špecifických laboratórnych podmienok s klasifikáciou ochrany proti vniknutiu IP53 na základe normy IEC 60529:1989+A1:1999+A2:2013.

⁶ Údaje boli testované v interných laboratóriách spoločnosti Xiaomi, skutočné výsledky sa môžu líšiť.

⁷ Dostupnosť funkcií, aplikácií a služieb Xiaomi HyperOS sa môže líšiť v závislosti od verzie softvéru a modelu telefónu.

⁸ Dostupné konfigurácie sa môžu v rôznych regiónoch líšiť. Dostupná pamäť a pamäť RAM sú menšie ako celková pamäť z dôvodu uloženia operačného systému a softvéru predinštalovaného v zariadení.

⁹ Rozšírená pamäť RAM s kapacitou 8 GB je založená na modeli s 8 GB pamäte RAM. Dodatočná pamäť RAM zaberie zodpovedajúce množstvo pamäte ROM. Rozšírenie pamäte je k dispozícii len vtedy, keď je v zariadení dostatok miesta v pamäti. Skutočné rozšírenie kapacity pamäte RAM sa v rôznych modeloch líši.

¹⁰ Funkciu bleskových upozornení možno ovládať v Nastaveniach a je funkčná len pri vypnutej obrazovke. Bude sprístupnená prostredníctvom aktualizácie OTA. V súčasnosti bleskové oznámenia podporujú len prichádzajúce hovory a budíky v aplikácii Hodiny.

 

 

O spoločnosti Xiaomi Corporation

Spoločnosť Xiaomi Corporation bola založená v apríli 2010 a 9. júla 2018 bola kótovaná na hlavnej burze Hongkongskej burzy cenných papierov (1810.HK). Xiaomi je spoločnosť zaoberajúca sa spotrebnou elektronikou a inteligentnou výrobou, ktorej jadrom sú smartfóny a inteligentný hardvér prepojený platformou internetu vecí.

Prijímajúc svoju víziu „Spriateliť sa s používateľmi a byť najpohodovejšou spoločnosťou v srdciach používateľov“, spoločnosť Xiaomi sa neustále usiluje o inovácie, vysokokvalitný používateľský zážitok a prevádzkovú efektívnosť. Spoločnosť neúnavne vytvára výnimočné produkty s poctivými cenami, aby umožnila všetkým na svete užívať si lepší život prostredníctvom inovatívnych technológií.

Xiaomi je jednou z popredných svetových spoločností v oblasti smartfónov. V júni 2023 dosiahol počet užívateľov používateľov používajúcich MIUI celosvetovo približne 623 miliónov. Spoločnosť tiež vytvorila poprednú svetovú spotrebiteľskú platformu AIoT (AI+IoT), k 30. júnu 2023 dosiahla 699 milióna inteligentných zariadení pripojených k jej platforme (okrem smartfónov, notebookov a tabletov). Produkty Xiaomi sú prítomné vo viac ako 100 krajinách a regiónoch na celom svete. V auguste 2023 bola spoločnosť Xiaomi piaty rok po sebe zaradená do zoznamu Fortune Global 500, kde sa umiestnila na 360. mieste.

Spoločnosť Xiaomi je súčasťou indexov Hang Seng, Hang Seng China Enterprises Index, Hang Seng TECH Index a Hang Seng China 50 Index.

 

Zobrazit Galériu

Xiaomi

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať