ANTIK_2024 ANTIK_2024 ANTIK_2024

Predstavujeme Viber 10: Úplne nový dizajn, skryté čísla v chatoch a skupinové hovory

Tlačové správy
1

Viber, jedna z popredných svetových platforiem pre komunikáciu a zasielanie správ oznamuje uvedenie verzie Viber 10, ktorá prináša nový elegantný dizajn pre lepší zážitok užívateľov a väčší výkon aplikácie, ktorý umožňuje posielať správy 2 x rýchlejšie.

Nový dizajn užívateľom prináša:

  • Zjednodušenú navigáciu: vďaka lepšiemu ovládaniu, nájdu užívatelia všetko, čo potrebujú presne tam, kde to má byť.
  • Jednoduchý prístup: užívatelia nájdu všetky súkromné ​​aj skupinové konverzácie, Communities, chatboty a ďalší obľúbený obsah v jednom hlavnom zozname.
  • Vylepšenú obrazovku pre hovory: v novej verzii obrazovky pre volanie nájdu užívatelia nedávne hovory, prístup ku kontaktom a k správe predplatených Viber Out hovorov.

Viber 10 taktiež prináša dve úplné novinky, ktoré ďalej posilňujú Viber ako efektívnu a výkonnú aplikáciu pre bezpečnú komunikáciu.

● Skryté telefónne čísla v chatoch v rámci Viber Communities umožňujú dvom ľuďom vymieňať si správy bez toho, aby videli svoje telefónne čísla. To umožňuje spontánnu a nezáväznú interakciu s ďalšími členmi danej komunity, zároveň zaisťuje zachovanie súkromia. Interakcia je možná kliknutím na profil používateľa alebo výberom zo zoznamu členov v informáciách o komunite. V prípade, že sa užívatelia rozhodnú, môžu si vymeniť svoje telefónne čísla a pokračovať v komunikácii mimo komunitu.

● Viber Group Call / skupinové hovory umožnujú spolu hovoriť až piatim osobám. Možné je jednak pridať nové osoby k existujúcemu skupinovému hovoru alebo začať úplne nový hovor priamo zo skupinového chatu. Táto funkcia bude najskôr fungovať pre hlasové hovory a neskôr aj pre video hovory.

Nová verzia Viber 10 je v súlade s filozofiou spoločnosti dodržiavať 100% súkromie používateľov s pomocou šifrovania na oboch koncoch komunikácie, ktoré je defaultne nastavené a platné pre všetky konverzácie a hovory.

"Uvedeniu Viber 10, ktoré prináša vylepšenú a jednoduchšiu komunikáciu pre užívateľov, predchádzal rozsiahly prieskum a tiež testovanie," povedal Djamel Agaoua, generálny riaditeľ Viber. "Viber napĺňa svoju hlavnú misiu a prináša tak rýchlejšiu, jednoduchšiu a bezpečnejšiu komunikáciu. Nový Viber 10 umožňuje ľuďom komunikovať spontánne, intuitívne a ľahko. Zároveň ale zaisťuje bezpečnosť súkromia užívateľov a ochranu ich dát. Dúfame, že užívatelia novinky ocenia rovnako tak, ako my - prichádza úplne nový Viber! "

Viber 10 bude uvedený postupne v nasledujúcich dňoch a bude dostupný k stiahnutiu v App Store a Google Play Store.

Sledujte Viber Slovensko a získajte tak prístup k najnovším informáciám!

Video k najnovšej verzii Viber 10 nájdete tu: Viber 10 video

Zobrazit Galériu

Rakuten Viber

Všetky autorove články
Viber chat hovor skupina komunikacia aplikácia

1 komentár

Da sa zistiť číslo na viber reakcia na: Predstavujeme Viber 10: Úplne nový dizajn, skryté čísla v chatoch a skupinové hovory

29.2.2024 17:02
Ake cislo naviber
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať