PANASONIC PANASONIC PANASONIC

Prestigio Smartbook 133S: nové riešenie pre nezvyčajné úlohy s atraktívnou cenou

Tlačové správy
0

Prestigio uvádza na trh ľahké a spoľahlivé riešenie pre všetkých, ktorí hľadajú multifunkčné mobilné zariadenie na plnohodnotnú prácu plnú nevšedných úloh. Tento moderný notebook je vyzbrojený 13,3-palcovou IPS obrazovkou s Full HD rozlíšením, plnohodnotnou verziou systému Windows a dlhou výdržou na cestách. Medzi najpríťažlivejšie vlastnosti patrí efektívny multitasking, špičkový displej, moderný dizajn, možnosť rýchlej a jednoduchej aktualizácie, no najmä jeho cena - 239 eur už aj s DPH z neho robí ideálneho spoločníka na prácu a cesty.

Má všetko, čo potrebujete
Prestigio Smartbook 133S prichádza s dvojjadrovým procesorom Intel® Celeron® N3350 (s taktom až 2,4 GHz), ktorý umožňuje rýchlo vyriešiť všetky úlohy, či už v práci alebo popri štúdiu. Procesoru sekunduje 3 GB pamäte RAM, zatiaľ čo 32 GB integrovanej pamäte ROM pre dáta je možné vďaka rozhraniu M.2 SATA jednoducho rozšíriť o SSD úložisko s kapacitou až 512 GB! Vďaka úspornému procesoru a veľkokapacitnej batérii dokáže notebook plniť vaše príkazy na jedno nabitie až 8 hodín. Základom komfortnej práce je však 13,3-palcový IPS displej s Full HD rozlíšením, ktorý sa stará o čistý obraz a sýte farby. Prestigio Smartbook 133S nevyžaduje žiadne adaptéry: dva vysokorýchlostné porty USB 3.0 a obrazový microHDMI výstup poskytujú jednoduché možnosti pripojenia k rôznorodým zariadeniam – napríklad k veľkej obrazovke, myši, tlačiarni či externým diskom.

Elegantný vzhľad, plnohodnotný operačný systém
Prestigio Smartbook 133S je dostupný v elegantnom kovovom tele s hrúbkou iba 13 mm. Vďaka jeho hmotnosti (1,39 kg) si ho môžete zobrať kamkoľvek so sebou. Tento najnovší model je bez pochýb cenným pomocníkom pri práci a na cestách. Vďaka nainštalovanému operačnému systému Windows 10 Home môžete ťažiť zo všetkých výhod moderného operačného systému. Intuitívne rozhranie pomáha efektívne spracovať vaše úlohy, zvýšený výkon umožňuje zažiť novú úroveň efektivity.

Technické parametre
Operačný systém: Windows 10 Home
Procesor: Intel Mobile Celeron N3350, dvojjadrový, 1,1 GHz (max. 2,4 GHz), 2 MB L2 cache
Operačná pamäť: 3 GB
Úložná kapacita: 32 GB (flash), možnosť rozšírenia SSD diskom o max. 512 GB
Displej: 13,3-palcový IPS panel s Full HD rozlíšením (1920 x 1080 pixlov)
Grafická karta: Intel HD Graphics 500
Rozhrania: Wi-Fi, Bluetooth 4.0, 2x USB 3.0, 1x microHDMI, 1x M.2 SATA, čítačka pamäťových kariet
Batéria: 5000 mAh, 7,4 V
Hmotnosť: 1390 g
Cena: 239 eur s DPH

Zobrazit Galériu

agentúra orgi.sk {pr. content. with passion.}

Všetky autorove články
Prestigio Smartbook 133S

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať