SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Profesor z Harvardu tvrdí, že UFO by mohlo cestovať na Zem cez „extra dimenzie“

0

Podľa hypotézy Aviho Loeba, profesora z Harvardu, disponujú vysoko vyspelé mimozemské civilizácie technológiou, ktorá ďaleko presahuje naše chápanie a umožňuje im cestovať cez dimenzie, ktoré možno existujú, ale zatiaľ nie sú dokázané. Dokázali sme odhaliť ďalšie dimenzie, zjavne „zvinuté“ okolo našich vlastných, ale Loeb uvažoval, že mimozemšťania by ich mohli používať vďaka výrazne sofistikovanejšej technike.

V dokumente s názvom The Paranormal UFO Connection (Paranormálne spojenie UFO) Loeb uvádza, že stretnúť sa s mimozemšťanmi alebo vidieť ich domovský svet by bolo „rovnaké, ako keď obyvateľ jaskyne príde do mesta ako Londýn a uvidí tam všetky technologické vychytávky“. Pretože naše chápanie sveta je do značnej miery založené na troch dimenziách (výška, šírka a dĺžka), je takmer nemožné pochopiť, čo by ďalšie dimenzie v skutočnosti znamenali.

Loeb tvrdí, že naše obmedzené chápanie kvantovej gravitácie, sily, ktorá je výsledkom medzidimenzionálneho cestovania, nám bráni pochopiť tento jav. Táto koncepcia sa zhoduje s teóriou temného lesa, ktorá naznačuje, že potenciálne mimozemské civilizácie mlčia, pretože si uvedomujú nebezpečenstvo spojené s objavením svojej prítomnosti.

Môže to byť preto, že v galaxii je ďalšia obrovská hrozba, ktorá mimozemšťanov naučila mlčať, alebo aj preto, že oni sami sú obrovskou hrozbou a chcú na nás preventívne zaútočiť. Vcelku to naznačuje, že ľudstvo je v skutočnosti veľmi naivné, ak hľadá mimozemský život v rozľahlom vesmíre. 

Zdroj: dailymail.co.uk.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať