Samsung_03 Samsung_03 Samsung_03 Advertisement

Prvé dojmy: XIAOMI MI 11

1

Spoločnosť Xiaomi prichádza na trh so svojou novou vlajkovou loďou, Xiaomi MI 11 a my vám prinášame prvé dojmy, z používania tejto novinky. 

Mi 11 má 6,81” palcový zahnutý AMOLED displej schopný zobraziť až miliardu farieb a maximálnym jasom 1500 nitov, rozlíšením 1440p a obnovovacou frekvenciou 120Hz, na ktorý je radosť sa pozerať.  Pozeranie videí a hranie hier je skutočne zážitok. Displej je chránený odolným sklom Gorilla Glass Victus. Pomer strán 20:9, zariadenie zoštíhľuje, takže sa príjemne drží v ruke.

Fotoaparát Xiaomi Mi 11 má podobné parametre ako jeho predchodca. Hlavný fotoaparát má rozlíšenie 108 Mpx. Novinkou je 5Mpx telemakro fotoaparát pre režim priblíženia. Fotografie sú ostré a farby sýte nielen pri dobrom osvetlení ale aj pri zhoršených svetelných podmienkach.

Novinka okrem fotografií prináša aj kvalitnú videoprodukciu s názvom Movie Magic. Nájdete tu plnú výbavu na natáčanie a úpravu videí, ako napríklad magické priblíženie, funkciu zmrazenia či paralelný svet. S takýmto príslušenstvom sa viete zabaviť a vytvoriť kreatívne videá.

Výkon zabezpečuje najnovší procesor Qualcomm Snapdragon 888, ktorý uspokojí aj najnáročnejších hráčov. Pri hraní si môžete zapnúť game turbo mód, ktorý zvyšuje výkon zariadenia a sleduje aktuálne parametre, ako napríklad vyťaženie GPU, CPU a FPS. V základnej verzii ponúka tento model 8GB RAM a úložný priestor 128 GB.  Pamäťová karta nie je podporovaná.

Mobil má 4600 mAh Li-Po batériu, s podporou 55W káblového nabíjania a 50W bezdrôtového nabíjania. V balení nájdete výkonný 55W adaptér, takže si ho nemusíte dokupovať. Rýchlosť nabíjania mobilu z 0% na plné nabitie je približne 45 minút, čo je naozaj skvelý výkon. K dispozícií máte aj reverzné nabíjanie, ktoré poteší najmä pri cestovaní. Zaujímavou vychýtávkou je aj čítačka odtlačkov prstov priamo v displeji. Podrobnejšie detaily o tomto zariadení vám prinesieme v kompletnej recenzii.

 

Zobrazit Galériu

Romana Jamrichová

Všetky autorove články

1 komentár

teraz vyšiel nový pine phone s mobianom reakcia na: Prvé dojmy: XIAOMI MI 11

2.3.2021 14:03
nový pinephone stojí 200$ a už sa dodáva, mohli by ste zrecenzovať ten
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať