SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement

Prvý skladací iPhone bude mať displej od Samsungu

Technológie
0

Apple v súčasnosti pracuje na skladacom iPhone, iPade a ďalšom zariadení, o ktorom sa špekuluje, že ide o MacBook. Nedávne informácie naznačujú, že Samsung a Apple sa údajne dohodli, že juhokórejská spoločnosť bude poskytovať displeje pre skladacie zariadenia značky Apple. Nie je jasné, či táto dohoda zahŕňa hybridné zariadenie, skladací iPhone alebo oboje.

Samsung Display v súčasnosti dodáva obrazovky pre iPhony a MacBooky, takže je pravdepodobné, že Apple bude v tejto spolupráci pokračovať aj pri svojich skladacích zariadeniach. Konkrétna podoba skladacieho iPhonu však zostáva neistá. Rôzne zvesti naznačujú, že by mohol mať véčkový dizajn podobný Samsungu Galaxy Z Flip, zatiaľ čo iní špekulujú, že by mohol obsahovať väčší, rozšíriteľný displej pripomínajúci tablet.

Predchádzajúce správy predpovedali uvedenie skladacieho iPhonu koncom roka 2026. Teraz sa však hovorí, že skladací iPhone bude vydaný až v prvom štvrťroku 2027. Oneskorenie možno pripísať ťažkostiam v dodávateľskom reťazci a problémom súvisiacim s dopytom. Apple chce zabezpečiť dostupnosť skladacích displejov pred jeho uvedením na trh, čo viedlo k odloženiu pôvodne plánovaného vydania vo štvrtom štvrťroku 2026.

Zdroj: me.mashable.com.

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať