Samsung_04 Samsung_04 Samsung_04 Advertisement

Revolučný on-line dotazníkový systém SurveyHero zo Slovenska sa uchádza o podporu cez Indiegogo

0

Už v septembri tohto roka spoločnosť Marketing & Netforce uvedie na trh svoj vlastný komerčný on-line dotazníkový systém s názvom SurveyHero. Zároveň už dnes si možno zakúpiť licenciu prostredníctvom crowdfundingového portálu Indiegogo.

SurveyHero je výkonný a zábavný on-line dotazníkový systém, ktorý dokáže pomôcť študentom s ich projektmi, startuperom a malým/stredným podnikom dosiahnuť ich podnikateľské ciele. Je dostatočné mocný pre veľké spoločnosti, dokonca aj pre výskumné agentúry. Využíva princíp komiksového príbehu na pokračovanie a superhrdinu, ktorý bude respondentov sprevádzať prostredníctvom celej tvorby dotazníka, poskytne zaujímavé tipy, triky, metodicky usmerní a možno aj rozosmeje. Hlavná myšlienka je tá, že každý z nás sa môže stať v reálnom živote skutočným superhrdinom a nepotrebuje na to nadľudskú silu alebo železný oblek, stačí nasledovať svoje sny a pokúsiť sa dosiahnuť svoje životné alebo podnikateľské ciele.

SurveyHero je optimalizovaný na každé zariadenie. Môžete vytvoriť neobmedzené množstvo dotazníkov, použiť neobmedzený počet otázok (obsahuje 26 typov otázok, všetky základné plus špeciálne typy, ako napríklad A/B test, video alebo MP3 otázka) a navrhnúť šablónu dotazníka v neobmedzených farebných variáciách.

Najsilnejšou stránkou SurveyHera však budú širokospektrálne distribučné metódy, keď si používateľ môže vybrať až z piatich rôznych spôsobov, ako odoslať dotazník (Weblink, Facebook, Tablet kiosk, Webpage, Quiz/Test). Niektoré z distribučných metód zároveň poskytujú možnosť generovať QR kódy, ktoré sa dajú vytlačiť a umiestniť úplne kdekoľvek, takže na zber dát nepotrebujete ani internet.

Kampaň na Indiegogo je spustená od 15. 6. 2015. Každý si už dnes môže zakúpiť licenciu SurveyHero za atraktívne štartovacie ceny a zároveň získať darček.

Bližšie informácie o crowdfundingovej kampani, on-line dotazníkovom systéme SurveyHero a jeho funkcionalite získate na http://igg.me/at/surveyhero/x/10930704.

Zdroj: MNFORCE

Pridať komentár