SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Ribbon Stereo Bluetooth Streamer – bezdrôtové pripojenie slúchadiel

Technológie
0
Aj vám už niekedy napadlo streamovať hudbu z iPhonu, iPodu alebo iPadu do produktu s lepšími reproduktormi, ktoré však nedisponuje žiadnou bezdrôtovou technológiou? Stáva sa vám často, že si pri počúvaní hudby vytrhnete z uší slúchadlá, keď si chcete prepnúť pesničku? Ak je vaša odpoveď aspoň na jednu z týchto otázok kladná, produkt s názvom Ribbon Stereo Bluetooth Streamer od firmy BlueAnt je určené práve pre vás.

blue-ant-ribbon-1.jpg

Ribbon je produkt, ktoré dokáže streamovať hudbu z bluetooth produktu do akéhokoľvek produktu so vstupom AUX pomocou technológie Bluetooth. A to nie je jediné, čo Ribbon dokáže.

Ako to funguje?

Prvý krok je spárovanie produktu s Ribbonom. Tento krok je veľmi jednoduchý, stačí si na iPhone (alebo inom produkte) zapnúť funkciu Bluetooth (Nastavenia -> Všeobecné --> Bluetooth), ten automaticky nájde všetky bluetoothové produkty v blízkosti. Po kliknutí na BlueAnt Ribbon bude iPhone spárovaný s Ribbonom.

blue-ant-ribbon-2.jpg

Tento malý pogumovaný štipec obsahuje výstup AUX, pomocou ktorého ho dokážete pripojiť ku všetkým slúchadlám, k väčšine domácich stereosystémov a takisto k niektorým autorádiám. Inak povedané, Ribbon dokáže bezdrôtovo streamovať hudbu do väčšiny hudobných produktov, ktoré každodenne používate.

Ak sa čudujete, prečo je Ribbon tak nesymetricky ohnutý, nie je to náhoda. Jeho unikátny tvar dovoľuje jednoduché pripevnenie k tričku, taške alebo ďalším veciam, takže ho môžete mať vždy pri sebe.

blue-ant-ribbon-3.jpg

Určite ste si všimli, že Ribbon má na sebe tlačidlá. Play button sa používa na spustenie a prerušenie pesničiek. Tlačidlá hlasitosti implementujú okrem funkcie zvyšovania a znižovania úrovne hlasitosti možnosť preskakovať pesničky. Ribbon má integrovaný mikrofón, takže sa dá využívať aj ako hands-free. Prijať a ukončiť hovor možno pomocou tlačidla Play. Vrchná strana Ribbonu je úmyselné pogumovaná, a tak je Ribbon odolný proti vode a potu.

Ribbon sa dodáva spolu so slúchadlami, náhradnými štupľami, prepojovacím 3,5 mm káblom a adaptérom micro-USB-to-USB, ktorý slúži na nabíjanie. Výrobca uvádza výdrž batérie na šesť hodín prehrávania hudby a dvestopäťdesiat hodín v pohotovostnom režime.

Tento malý vreckový streamer s atraktívnym dizajnom, pôsobivým zvukovým výkonom a všestrannou možnosťou použitia sa dá objednať za cenu 69 dolárov zo stránky BlueAnt.


Zdroj: touchplay.sk

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať