CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Samsung ChatON spolupracuje s FC Bayern Mníchov

Tlačové správy
0
Spoločnosť Samsung Electronics oznamuje novú spoluprácu so svetovo známym futbalovým klubom FC Bayern Mníchov založenú na mobilnom komunikačnom kanáli ChatON. Samsung tak poskytuje fanúšikom jedinečnú a pútavú možnosť komunikácie o športe.

Od tohto týždňa môžu používatelia ChatON poslať prostredníctvom tejto aplikácie otázky futbalovej legende Mariovi Götzemu, stredopoliarovi Bayernu Mníchov. Stačí si pridať hráča do svojich ChatON kontaktov zadaním mario-chaton@fcbayern.de. Víťazné otázky zodpovie Mario naživo na tohtoročnom kongrese MWC.

Partnerstvo Samsung ChatON a FC Bayern Mníchov je prvou príležitosťou ako sa spojiť s fanúšikmi a plne sa ponoriť do sveta futbalu. Obsah vytvorený špeciálne na mieru ChatON je bohatý na funkcie. Jeho súčasťou budú napríklad exkluzívne ponuky a zľavy na reklamné predmety FC Bayern. Fanúšikovia si budú môcť tiež zadarmo stiahnuť oficiálne Anicons FC Bayern (animované emotikony prispôsobené pre ChatON) a prijímať rýchle správy o novinkách a pripravovaných športových podujatiach a udalostiach.

Lee Epting, viceprezident Samsung Media Solution Centre Europe, povedal: „Sme potešení, že môžeme spolupracovať s FC Bayern Mníchov a podporiť zážitky fanúšikov. Je to pre Samsung významné partnerstvo, pretože napĺňame naše ambície výrazne sprístupniť športový obsah našim zákazníkom. ChatON ponúkne skutočne pútavé a osobné zážitky zo sveta športu a zákazníci môžu do budúcna očakávať ešte ďalšie európske partnerstvá tohto typu."

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať