Samsung_04 Samsung_04 Samsung_04 Advertisement

Samsung Vianoce

0


Špeciálny projekt

Na výšku aj na šírku. Prispôsobí sa

Máte obsah na výšku, ktorý by ste chceli zdieľať na televízore, ale vadia vám široké postranné pruhy a malý obraz? Unikátny QLED televízor The Sero od Samsungu vám pomôže tento problém vyriešiť. Ide o televízor s obrazovkou, ktorá sa vie otočiť o 90° a vy tak môžete sledovať vertikálne video, prechádzať sociálne siete alebo si len prezerať fotografie odfotené na výšku bez akéhokoľvek obmedzenia. Váš mobilný telefón s televízorom jednoducho spárujete poklepaním na rám TV. Televízor je vybavený vstavaným stojanom a môžete ho umiestniť kamkoľvek do priestoru. Okrem vizuálneho zážitku vám zaistí aj prvotriedny zvukový zážitok. Vďaka svojim 60 W 4.1ch reproduktorom sa budete cítiť ako by ste boli uprostred diania.

Odporúčaná maloobchodná cena 1 599 Eur.

Moderné smart hodinky na vaše zápästie

Hodinky klasického vzhľadu, ktoré sú navyše inteligentné. Čo viac si priať? Samsung Galaxy Watch3 sú teraz tenšie a ľahšie. Dokážu merať kvalitu spánku, tepovú frekvenciu či odhadnúť hladinu Sp02. Na vašom zápästí tak budete mať všetky informácie o vašom tele. Okrem toho z nich môžete telefonovať, čítať si na nich správy a aj odpisovať na ne, či si pozrieť vašu dennú agendu v kalendári.

Odporúčaná maloobchodná cena od 429 Eur.

Jedinečnosť sa snúbi s flexibilitou

Smartfón Samsung Galaxy Z Fold2 5G je absolútne unikátne zariadenie vybavené najmodernejšími technológiami, aby poskytol najlepší užívateľský zážitok. Keď je zložený, ide o smartfón s uhlopriečkou 6,2". Keď však potrebujete väčší displej na prácu, sledovanie filmov alebo hranie moderných hier, stačí ho rozložiť a hneď máte tablet s displejom 7,6". Funkcia App Continuity zabezpečí, že sa po rozložení všetky aplikácie, ktoré ste používali na vonkajšom displeji, okamžite otvoria na tom vnútornom. Vďaka režimu Flex môžete mať smartfón rozložený v rôznych uhloch a pri sledovaní mediálneho obsahu alebo videohovoroch máte úplne voľné ruky. Smartfón je vybavený špičkovým procesorom, ktorý podporuje aj pripojenie do 5G siete.

Odporúčaná maloobchodná cena je 1 999 Eur.

Štýlová chladnička

Štýlová chladnička séria RB7300T od Samsungu dokáže chladiť každú priehradku rovnomerne od jedného rohu k druhému. Chladnička neustále kontroluje teplotu a upravuje cirkuláciu vzduchu, tak aby boli zaručené ideálne podmienky na uchovávanie vašich surovín. Vďaka funkcii True No Frost už nikdy nebudete musieť chladničku odmrazovať. Tento model je vybavený aj dvomi špeciálnymi zásuvkami, Optimal Fresh+ a Humidity Fresh+. Optimal Fresh+ môžete rozdeliť na dve časti a v každej udržiavať odlišnú teplotu. V Humidity Fresh+ zásuvke môžete regulovať stupeň vlhkosti, aby ste udržali vašu zeleninu a ovocie dlhšie čerstvé a chrumkavé.

Odporúčaná maloobchodná cena od 539 Eur.

Výkon na rozdávanie

Model Galaxy Note20 Ultra 5G je najvýkonnejším Note zariadením v histórii a pozdvihuje tak prácu a zábavu na úplne novú úroveň. Prelomový S Pen a nový displej s neuveriteľne rýchlou odozvou vám zaručia pocit, akoby ste písali na skutočný papier. S novým S Pen môžete kresliť obrázky aj písať poznámky a jednoducho ich synchronizovať naprieč vašimi zariadeniami. Vaše nápady tak budete mať vždy po ruke. Model Galaxy Note20 Ultra 5G je vybavený inteligentnou batériou s kapacitou 4 500 mAh, takže sa nemusíte obávať, že by vás nechal v štichu. Budete mať dostatok energie pre prácu, aj pre večerné hranie hier na vašom mobilnom telefóne.

Odporúčaná maloobchodná cena od 1 299 Eur.

Obraz ostrý ako britva

Tenký televízor série Q70T (2020) od Samsungu uspokojí každého člena domácnosti. Poskytne potešenie pri sledovaní filmov v rozlíšení 4K aj pri hraní hier, ktoré pobežia hladko a plynulo vďaka funkcii AMD FreeSync. Obraz je navyše vylepšený umelou inteligenciou a vy tak môžete všetko, nehľadiac na kvalitu obrazu zo zdroja, na tomto televízore sledovať v 4K. Obraz sa vie prispôsobiť aj okolitému prostrediu tým, že upraví hodnotu jasu a vy tak máte k dispozícii vždy len ten najlepší obraz. Televízor nezaostáva ani v kvalite zvuku. Práve naopak, funkcia AVA automaticky zosilňuje hlasy a vy budete počuť každý dialóg ako keby sa odohrával hneď vedľa vás.

Odporúčaná maloobchodná cena od 759 Eur.

Zmeňte spôsob vašej práce

Nový tablet Samsung Galaxy Tab S7 Wifi od Samsungu vám uľahčí život v mnohých smeroch. Je neuveriteľne výkonný a zároveň príjemne ľahký a skladný. Je poháňaný najvýkonnejším čipsetom Snapdragon 865+, takže môžete mať bez obáv naraz otvorených množstvo aplikácií a okien či hrať najnáročnejšie hry. Tab S7 je vybavený batériou s kapacitou 8 000 mAh, ktorá vám umožní pracovať celý deň. Navyše si k nemu môžete zakúpiť aj klávesnicu, ktorá slúži aj ako puzdro, a pracovať ako na klasickom laptope alebo PC. Súčasne s ňou viete používať aj S Pen a písať si poznámky rukou alebo tablet využiť pre vaše umelecké výtvory. Odporúčaná maloobchodná cena od 699 Eur.

Smartfón, ktorý zaujme na prvý pohľad

Nový smartfón Samsung Galaxy S20 FE v sebe snúbi všetko, čo kedy môžete potrebovať a ešte viac. Na zadnej strane smartfónu nemožno prehliadnuť trojicu fotoaparátov, ktorými zachytíte akýkoľvek okamih v tej najlepšej kvalite. Na prednej strane sa nachádza nenápadný fotoaparát na selfie fotografie s rozlíšením 32 megapixelov. Smartfón je vybavený skvelým 120 Hz displejom a inteligentnou batériou s kapacitou 4 500 mAh, ktorá s vami udrží krok po celý deň. Nemusíte sa báť robiť skvostné fotografie aj za sychravého počasia, pretože je vybavený certifikáciou IP68. Tá značí odolnosť proti vode a prachu. Okrem vybavenia, smartfón vyniká svojím nadčasovým vzhľadom. Môžete si ho zaobstarať až v šiestich dúhových farbách, vyberie si teda skutočne každý.

Odporúčaná maloobchodná cena od 649 Eur

Perfektný zvuk kdekoľvek

Galaxy Buds Live sú špičkové slúchadlá od Samsungu, ktoré vynikajú nielen svojim kvalitným zvukom, ale aj unikátnym vzhľadom. Sú navrhnuté tak, aby vo vašom uchu sedeli ergonomicky správne. Sú tak veľmi pohodlné aj nenápadné. Vďaka reproduktorom firmy AKG v kombinácii s výkonným basovým kanálom prinášajú vynikajúce ozvučenie. Slúchadlá sú navyše vybavené technológiou aktívneho potlačenia hluku, ktorá filtruje šum okolia a vy si tak môžete nerušene vychutnávať vašu obľúbenú hudbu. Počúvať môžete až 6 hodín na jedno nabitie, s nabíjacím puzdrom až neuveriteľných 21 hodín.

Odporúčaná maloobchodná cena 189 Eur.

Superrýchla a úsporná práčka

Nová parná práčka série WW8000T od Samsungu vám vďaka QuickDrive vyperie až o polovicu rýchlejšie. Nielen to, ušetrí vám aj peniaze, pretože využíva až o pätinu menej energie a vďaka AI Wash vie sama, koľko pracieho prostriedku, a aké množstvo vody má pri pracom cykle použiť a zabráni tak zbytočnému plytvaniu. Para potom zabezpečí, že bude odstránených až 99,9 % všetkých batérií a alergénov.

Odporúčaná maloobchodná cena od 959 Eur.

 

 

 

Zobrazit Galériu

Samsung

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať